Оприлюднення інформації та документів відкритого доступу

Згідно із статтею 30 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII заклади освіти мають формувати відкриті й загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднювати інформацію та документи відкритого доступу.

Для того щоб оприлюднити документи на сайті вам потрібно:

1. Створити розділ у файловому архіві

Для цього переходимо у розділ «Файловий архів» (меню ліворуч), далі праворуч «Додати розділ».

• Ввести назву розділу.
  • Обрати галочками рівні доступу та використання цього розділу:
  • Посилання на розділ можуть бачити тільки модератори, вчителі і адміністрація – це означає що цей розділ не буде доступним іншим користувачам, але усі файли з розділу будуть доступні за посиланнями.
  • Учні можуть завантажувати сюди файли – це означає що ви надаєте права учням додавати у цей розділ різноманітні файли.
  • Батьківський розділ – обирається якщо ви бажаєте створити у архіві додатковий підрозділ для зберігання файлів. Якщо ви не бажаєте додавати Батьківський розділ, залиште цю строку пустою.
  • Опис – якщо потрібно можна описати що саме зберігається у цьому розділі.
  • Зберегти.

1. Завантажити необхідні файли у цей розділ

Файловий архів – обрати потрібний розділ - Завантажити файл (меню сторінки, праворуч)

• Вводимо Назву
  • Обираємо у який саме розділ бажаємо додати файл.
  • Опис – якщо потрібно можна описати що знаходиться у файлі.
  • Завантажуємо сам файл та Зберігаємо.

Увага! Розмір файлового сховища не обмежено, але одночасно можно завантажити на сайт не більше 16 МВ інформації.

1. Створити Додаткову сторінку у меню

Для цього під меню ліворуч натискаємо «Редагувати меню», далі праворуч «Додати сторінку».

• Батьківська сторінка
    • Основне меню (наприклад, Адміністрація), це створення підрозділу до основного меню.
    • Додаткове меню – це створення окремої сторінки меню (ця сторінка з'явиться під основним меню).
  • URL – заповнюється автоматично.
  • Назва (наприклад, Документи відкритого доступу)
  • Рівень доступу – за бажанням
  • У поле "Зміст" ввести все, що необхідно та додати посилання на файли.
  • Зберегти.

4. Оприлюднити документи для відкритого доступу

Для того щоб на сторінку у полі «Зміст» додати необхідні файли перейдіть за посиланням:

Додаткова інформація, як працювати з HTML редактором

ДОДАТОК

Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти:

• статут закладу освіти
  • ліцензія на провадження освітньої діяльності
  • сертифікат про акредитацію освітніх програм
  • структура та органи управління закладу освіти
  • кадровий склад (згідно з ліцензійними умовами)
  • освітні програми, які втілюють у закладі
  • перелік освітніх компонентів, визначених освітніми програмами
  • територія обслуговування закладу освіти (закріплює засновник)
  • ліцензований обсяг і фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти
  • мова (мови) освітнього процесу
  • наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (якщо проводять)
  • матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)
  • наявність гуртожитків і вільних місць у них, розмір плати за проживання
  • результати моніторингу якості освіти
  • річний звіт про діяльність закладу
  • правила прийому до закладу
  • умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
  • перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання й оплати
  • інша інформація, оприлюднена за рішенням закладу чи на вимогу законодавства.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги,
задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.