Розміщення сайту на платформі e-School.ua

Ми пропонуємо безкоштовне розміщення сайтів закладів освіти на нашій платформі. Це означає, що вам не потрібно розробляти сайт самостійно, це вже зроблено нами. Ви просто обираєте назву для власного сайту, ми видаємо вам дані доступу модератора, і вам залишається тільки керувати змістом сайту через панель адміністрування. А про його працездатність ми подбаємо самі.

Ми розміщуємо сайти на нашій платформі безкоштовно. Це означає, що Вам не потрібно нічого платити за появу у Вашої школи сучасного за всіма стандартами сайту. Ви не купуєте зобов'язань і нічого не втрачаєте, працюючи з нами.

Ви можете прочитати цю статтю. А переконавшись в якості і сучасності продукту, подати заявку на підключення вашої установи.

Ви завжди можете зв'язатися з розробниками сайту, поставити запитання або внести пропозицію щодо вдосконалення проекту і його нової функціональності. На сторінці Конктакти ви знайдете номер телефону, адресу електронної пошти та форму зворотного зв'язку."

Важливо!

Платформа e-Schools.info призначена для установ загальної середньої освіти Україні (середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, позашкільні НЗ). Функціональність сайту орієнтована саме на ці НЗ.

Ми не розміщуємо сайти музеїв; окремих класів, вчителів та предметів.

Ми не розміщуємосайти не українських установ освіти. Основний функціонал платформи - це електронні журнали та щоденники.

Основні моменти:

• Зокрема, на сайті інтегрована новітня система електронних щоденників і журналів. У будь-який момент, коли ваша школа буде готова, ви можете почати її використовувати. Для цього не знадобиться додаткових зусиль (демо-версія).
  • Сайт школи буде розташований на піддомені третього рівня сайту e-schools.info.
  • Сайт знаходиться в доменній зоні .ua
  • Вся інформація знаходиться на серверах, які розташовуються на території України.
  • За замовчуванням сайт має типовий дизайн, над удосконаленням якого ведеться постійна робота. Деякі аспекти зовнішнього вигляду можна налаштувати індивідуально.
Увага! Якщо ви бажаєте створити сайт установи освіти, використовуючи сервіс e-schools.info,
залиште заявку на сторінці "Підключити школу"

Структура сайту:

1 - Посилання на головну сторінку сайту e-schools.info

2 - Меню сайту e-schools.info. У ньому розташовані посилання на найбільш важливі розділи сайту (новини, допомога та ін.)

3 - Форма для входу на сайт або блок авторизованого користувача: сайту:

Форма для входу на сайт

Після того, як ви увійшли на сайт, в верхньому правому куті відображається блок, який містить посилання на персональну сторінку ("Корончік Світлана"), повідомлення, настройки, а також посилання для виходу.

4 - Назва школи та місто. Наприклад, "Середня школа №315" м.Київ

5 - Основне меню сайту школи. Воно містить у собі посилання на функціональні сторінки.. Меню налаштовується в панелі адміністрування сайту, а за замовчуванням включає в себе наступні пункти:

6 - Додаткове меню сайту на кожному сайті своє.
Воно представляє собою список інформаційних сторінок, кількість, заголовки і зміст яких визначаються власно школою.

7 - Зміст сторінки.

8 - Нижня частина сайту з найактуальнішими посиланнями, адресою і телефонами школи, інформацією про розробника.

Головна сторінка сайту школи:

Загальна інформація про школу:

• офіційне найменування, тип НЗ
  • населений пункт, адреса
  • телефони, e-mail

Блок, в якому розміщена основна інформація про директора школи.

Інформація про школу. Тут розміщується інформація про заснування освіти, коротка історична довідка, інформація про сьогодення установи освіти.

Новини школи. У цій частині відображаються останні новини школи (назви новин, їх короткий опис з невеликими малюнками). А також посилання на всі новини школи.

Фотографії. Тут відображаються кілька фотографій школи, обрані випадковим чином серед усіх фотографій школи. А також посилання на всі фотоальбоми школи.

Шкільна стіна. Місце для спілкування.
Ще один спосіб комунікації між учнями, вчителями, директором і адміністрацією.

Статистика відвідувань:

На даний момент в цьому розділі знаходиться статистика про відвідування в графічному вигляді:

Графік відвідуваності

Адміністрація школи:

В цьому розділі розміщується інформація про адміністрацію школи, а точніше:

• фотографія з посиланням на персональну сторінку;
  • прізвище, ім'я та по батькові;
  • посада.

На персональній сторінці кожного адміністратора школи розміщена більш детальна інформація.

Учительска:

У цьому розділі будуть розміщена загальна інформація про педагогічний склад установи освіти, про соціально-психологічну службу.

У верхній частині сторінки розміщується загальна інформація про всіх вчителів школи, далі йде список кафедр (наприклад, кафедра гуманітарних наук або кафедра точних наук) з описом і списком вчителів, які відносяться до певної кафедрі.

Для кожного вчителя в списку розміщується фотографія, прізвище, ім'я та по батькові, посилання на персональну сторінку, а також інформація, класним керівником якого класу він є.

Персональна сторінка вчителя:

У кожного вчителя є персональна сторінка, на якій розміщена наступна інформація:

• прізвище ім'я по батькові;
  • світлина;
  • список предметів, які викладає вчитель із зазначенням, в яких класах вони викладаються;
  • додаткова інформація (текст про вчителя);
  • інформаційний блок із зазначенням телефону та номера класу, класним керівником якого він є;
  • розклад уроків вчителя;
  • список його журналів (з усіх предметів і класів, в яких він викладає);
  • персональна стіна.

Сторінка класу:

Структура сторінки класу подібна головній сторінці школи.

На сторінці кожного класу розміщується така інформація:

• основна фотографія;
  • інформаційна стаття;
  • блок з додатковою інформацією, в тому числі про класного керівника з посиланням на його сторінку;
  • список учнів;
  • розклад уроків;
  • список журналів з усіх предметів;