Електронні щоденники та журнали

E-schools.info надає установам освіти України можливість зробити впевнений крок вперед, почавши використовувати сучасний сервіс електронних щоденників і журналів.

Якщо ваша школа або гімназія вже підключена до системи (наприклад, розмістила сайт на платформі сайт на платформе e-schools.info), ), то почати використовувати електронний сервіс дуже просто. У цьому вам допоможе розділ «допомога».

Якщо ваша школа ще не користується сервісом e-schools.info, залиште заявку на сторінці "Підключити школу".

Сервіс e-schools.info призначений для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів, а також суміжній інформації, що доступна через Інтернет.

Інформація про успішність включає в себе відмітки і пропуски, коментарі до них; нотатки до уроків; домашні завдання; зауваження; розклад чвертей, занять і багато іншого.

Інформація надається в різному вигляді:

Існує 5 основних типів користувачів сайту (директор, адміністрація, вчитель, учень, батьки). Кожен з них має певний набір прав і має відповідний рівень доступу до інформації.

Додатково для закладів освіти є можливість розміщення сучасного сайту, який містить великий набір функціональних розділів з можливістю створювати додаткові текстові сторінки.

Особливості:

• Виняткова функціональність. Можливість індивідуально налаштувати багато аспектів роботи. Все доступно в демо-версії для ознайомлення.
  • Зовнішній вигляд: всі шкільні документи (журнал, щоденник і ін.) Виглядають схожими на паперові прототипи, але з сучасним поліпшенням.
  • Найвища швидкість роботи системи: тисячні частки секунди на обробку запиту.
Сайт установи і система електронного обліку успішності взаємопов'язані і інтегровані між собою. Використовуючи можливості сервісу, установа освіти отримує потужний веб- інструмент для автоматизації навчального процесу..

Електронний журнал

Для кожного класу по кожному предмету створюється журнал. Доступ до нього мають вчителі-предметники, класний керівник, директор.
Батькам і учням журнал недоступний.

За допомогою електронних журналів вчителі за два кліка можуть:

• виставити оцінки,
  • відзначити відсутніх,
  • написати зауваження до відміток і пропусків, залишити коментарі до уроків (наприклад, «контрольна робота»),
  • внести домашні завдання.

По кожному предмету вираховується кількість пропусків і середня відмітка за чверть.

Електронний щоденник

На підставі даних, внесених вчителями до журналів, для кожного учня формується його електронний щоденник.

У щоденнику відображено все, що вчителі внесли до журналу (відмітки, пропуски, коментарі тощо), а також поведінка і зауваження за кожен тиждень.

Для батьків є можливість «підписувати» щоденник своєї дитини.

Батьки учня мають доступ до всіх даних тільки своєї дитини.

Таблиця успішності

Для кожного учня є зведена таблиця всіх відміток, отриманих за чверть з усіх предметів. У таблиці містяться також усі пропуски, середній бал і четвертна відмітка по кожному предмету.

При наведенні миші на клітину з відміткою з'являється додаткова інформація про неї: ким і коли була виставлена відмітка, а також коментар вчителя.

Таблиця успішності доступна як вчителям, так і батькам, і учням. Таким чином, можна легко і зручно простежити успішність кожного учня всередині чверті.

Графіки успішності

Для кожного учня і кожного класу доступна статистика успішності в графічному вигляді.

Є можливість переглянути графіки успішності всередині обраної чверті, а також порівняти успішність в усіх чвертях навчального року.

Також можна переглянути статистику з обраних предметів і/або для певних учнів.

Доступний графічний рейтинг успішності учнів класів.

Інші можливості

Також існує й безліч інших можливостей, в тому числі:

• розклад уроків учня і вчителя;
  • розклад шкільних дзвінків, чвертей і канікул;
  • персональні сторінки кожного користувача;
  • спілкування всередині школи.