about dots

Електронні щоденники та журнали

Наш портал надає установам освіти України можливість зробити впевнений кроквперед, почавши використовувати сучасний сервіс електронних щоденників і журналів.

Якщо ваша школа або гімназія вже підключена до системи (наприклад, розмістила сайт наплатформі то почати використовувати електронний сервіс дуже просто.У цьому вам допоможе розділ «допомога».

Якщо ваша школа ще не користується сервісом залиште заявку на сторінці "Підключити школу" .

Сервіс призначений для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів, а також суміжної інформації, що доступна через Інтернет.

Інформація про успішність включає в себе :

• відмітки і пропуски та коментарі до них
  • нотатки до уроків
  • домашні завдання
  • зауваження
  • розклад занять
  • та інше
  • Інформація надається в різному вигляді:

advatages2

Існує 5 основних типів користувачів сайту(директор, адміністрація, вчитель, учень, батьки). Кожен з них маєпевний набір прав і має відповідний рівень доступу до інформації.

Додатково для закладів освіти є можливість розміщення сучасного сайту,який містить великий набір функціональних розділів зможливістю створювати додаткові текстові сторінки.

Особливості:

• Виняткова функціональність. Можливість індивідуально налаштуватибагато аспектів роботи. Все доступно в демо-версії для ознайомлення.
    • Зовнішній вигляд: всі шкільні документи (журнал, щоденник і ін.)Виглядають схожими на паперові прототипи, але з сучасним поліпшенням.
    • Найвища швидкість роботи системи: тисячні частки секунди на обробку запиту.

Сайт установи і система електронного обліку успішності взаємопов'язаніі інтегровані між собою. Використовуючи можливості сервісу, установа освітиотримує потужний веб- інструмент для автоматизації навчального процесу..

about
    sl-jour-b pin
    Електронний журнал

Для кожного класу по кожному предмету створюється журнал.Доступ до нього мають вчителі-предметники, класний керівник, директор.

Батькам і учням журнал недоступний.

За допомогою електронних журналів вчителі за два кліка можуть:

• виставити оцінки,
    • відзначити відсутніх,
    • написати зауваження до відміток і пропусків, залишити коментарі до уроків (наприклад, «контрольна робота»),
    • внести домашні завдання.

По кожному предмету вираховується кількість пропусків і середня відмітка за чверть.

Електронний щоденник

На підставі даних, внесених вчителями до журналів, для кожного учня формується його електронний щоденник.

У щоденнику відображено все, що вчителі внесли до журналу (відмітки,пропуски, коментарі тощо), а також поведінка і зауваження за кожен тиждень.

Для батьків є можливість «підписувати» щоденник своєї дитини.Батьки учня мають доступ до всіх даних тільки своєї дитини.

Таблиця успішності

Для кожного учня є зведена таблиця всіх відміток, отриманих за чверть з усіх предметів. У таблиці містяться також усі пропуски, середній бал і четвертна відмітка по кожному предмету.

При наведенні миші на клітину з відміткою з'являється додаткова інформація про неї: ким і коли була виставлена відмітка, а також коментар вчителя.

Таблиця успішності доступна як вчителям, так і батькам, і учням. Таким чином,можна легко і зручно простежити успішність кожного учня всередині чверті.

Графіки успішності

Для кожного учня і кожного класу доступна статистика успішності в графічному вигляді.

Є можливість переглянути графіки успішності всередині обраної чверті, а також порівняти успішність в усіх чвертях навчального року.

Також можна переглянути статистику з обраних предметів і/або для певних учнів.

Доступний графічний рейтинг успішності учнів класів.

Інші можливості

Також існує й безліч інших можливостей, в тому числі:

• розклад уроків учня і вчителя;
    • розклад шкільних дзвінків, чвертей і канікул;
    • персональні сторінки кожного користувача;
    • спілкування всередині школи.

ЗАЛИШИЛИСЯ
    ПИТАННЯ? Напишіть