Згода на обробку персональних даних

1. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», я, як суб’єкт персональних даних, даю ТОВ «Цифровi освiтнi системи» як володільцю персональних даних Порталу «E-schools» (https://e-schools.info) свою добровільну, інформовану та однозначну згоду на:

1.1. обробку моїх персональних даних (стаття 2 Закону України «Про Захист персональних даних») за допомогою за допомогою програмних засобів порталу «E-schools» (https://e-schools.info) (далі — Портал «E‑schools»);

1.2. використання моїх персональних даних, визначених у пункті 4 Повідомлення про обробку персональних даних в обсязі, що передбачає будь-які дії володільця персональних даних щодо обробки цих даних, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними (стаття 10 Закону України «Про захист персональних даних»);

1.3. поширення моїх персональних даних в обсязі, визначеному в пункті 4 Повідомлення про обробку персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу (стаття 14 Закону України «Про захист персональних даних»);

1.4. доступ третіх осіб до моїх персональних даних в обсязі, визначеному в пункті 4 Повідомлення про обробку персональних даних (стаття 16 Закону України «Про захист персональних даних»).

2. Цим я підтверджую, що належним чином повідомлений(-а) про мету обробки моїх персональних даних відповідно до Повідомлення про обробку персональних даних.

3. Згідно з цією Згодою персональні дані можуть передаватися до/з інших електронних інформаційних ресурсів виключно з метою їх обробки (збору), визначеною в пункті 5 Повідомлення про обробку персональних даних без додаткового повідомлення суб’єкта персональних даних про таке передання. Персональні дані можуть передаватися третім особам, визначеним в пункті 6 Повідомлення про обробку персональних даних.

4. Ця Згода не поширюється на дії з обробки персональних даних, що здійснюються іншими володільцями та розпорядниками персональних даних, яким володілець персональних даних Порталу «E-schools» передає персональні дані для досягнення мети їх обробки (збору), визначеної в Повідомленні про обробку персональних даних.

5. Цим я підтверджую, що ознайомлений(-а) зі змістом Повідомлення про обробку персональних даних.

6. Мета та умови обробки моїх персональних даних мені зрозумілі та я погоджуюся з ними.

7. Ця Згода надається мною на строк, необхідний для досягнення мети обробки (збору) персональних даних, визначеної в пункті 5 Повідомлення про обробку персональних даних.

8. Ця Згода є чинною з моменту її надання.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.