about dots

Новий навчальний рік!

Дорогі користувачі!

Незважаючи на всі труднощі, з якими довелося зіткнутися нашій країні, хочемо повідомити вас, що ми не здаємось!

Портал E-Schools продовжує свою роботу у штатному режимі.

Поспішаємо запропонувати вам знижки на підключення до платного функціоналу цього навчального року.

З 15 серпня до 1 листопада буде діяти акційна пропозиція на підключення.

Для підключення свого класу, , ми постаралися максимально автоматизувати процес.

Класний керівник може перейти на сторінку класу на вкладку "Оплата" та відзначити галочками учнів, для яких хоче підключити розширений функціонал.

Система сама порахує відсоток знижки, вам залишиться лише натиснути кнопку оплати.

Для підключення школи вам необхідно:

Якщо вам потрібен договір.

1.  Завантажити шаблон договору за посиланням Договір;
  2.  В договорі заповнити ваші реквізити та кількість учнів;
  3.  Надіслати договір на пошту service@e-schools.info чи в систему «Вчасно»( в пошуку ввести ЄДРПОУ);
  4. Додатково до договору надіслати файл із переліком класів, які хочете підключити до платного функціоналу (оскільки найчастіше молодші класи немає сенсу підключати).
  5. Отримати рахунок во «Вчасно» або на пошту.

Якщо вам не потрібен договір.

1. Надіслати файл із переліком класів, які хочете підключити до платного функціоналу (оскільки найчастіше молодші класи немає сенсу підключати).
  2. Отримати рахунок на пошту.

Після отримання договору ми надішлемо вам на електронну пошту або в систему «Вчасно» відповідь на ваш лист із рахунком на оплату. Після оплати вам залишиться тільки надіслати квитанцію і протягом 2х днів ми підключимо вашу школу.

Сер. 7, 2024, 1:42 після полудня | Оновлено Сер. 14, 2024, 11:03 до полудня | 19,056 переглядів

ЗАЛИШИЛИСЯ
ПИТАННЯ? Напишіть