about dots

З чого почати вчити англійську дитині?

AD_4nXfRThYen9K9AHDyXVOGhGHFiLkRuOc2T1K9y9FXTVVnjs5WwWTjoIj_8nnaU6RXs8ldxWz2UQEZ_NFGTqZC0scNy5WXvlnZStAu-JSCt1rAJMJeJL2GcQnhL144ni0tjkXfyCVUNDbVOZnF0Dei6Qh3z_8?key=5w5QvRimCrUsGs8TOgYSVQ

Вивчення англійської мови з раннього віку відкриває перед дітьми безліч можливостей: від програм обміну до доступу до кращої освіти та перспективної кар'єри в майбутньому. Однак, багато батьків ставлять собі питання: з чого почати навчання англійської дитини? У цій статті ми розглянемо основні кроки, які допоможуть вам організувати процес навчання англійської мови для вашої дитини.

1. Визначте рівень готовності дитини

Перш ніж розпочати навчання, важливо оцінити готовність дитини до вивчення нової мови. Діти різного віку мають різні потреби та здібності, тому підхід до навчання повинен бути індивідуальним. Враховуйте наступні аспекти:

• Вік дитини: Для дітей дошкільного віку краще використовувати ігрові методи навчання, тоді як старшим дітям можуть бути корисні більш структуровані заняття.
  • Інтереси дитини: Якщо дитина захоплюється певними темами (наприклад, тваринами, транспортом, казками), використовуйте цей інтерес для залучення її до вивчення мови.

2. Створіть сприятливе мовне середовище

Створення мовного середовища допоможе дитині зануритися в англійську мову природним чином. Ось кілька способів, як це зробити:

• Мультфільми та пісні англійською: Дивіться разом з дитиною мультфільми, слухайте дитячі пісні та аудіоказки англійською мовою. Це допоможе дитині звикнути до звучання мови.
  • Книги та картки: Використовуйте англомовні книги з яскравими ілюстраціями та картки з зображеннями та словами. Читайте разом з дитиною, обговорюйте картинки, вивчайте нові слова.
  • Ігри та додатки: Існує безліч інтерактивних додатків та ігор для вивчення англійської мови. Вибирайте ті, які відповідають віку та інтересам вашої дитини.

3. Залучайте до навчання фахівців

Якщо ви не володієте англійською мовою на достатньому рівні або хочете забезпечити більш структуроване навчання, зверніться до професійних педагогів. Курси, індивідуальні заняття з репетитором або онлайн-платформи допоможуть забезпечити ефективне та якісне навчання. Одним із відмінних варіантів є курси від онлайн школи ДжастСкул.

ДжастСкул пропонує спеціалізовані курси англійської мови для дітей віком від 5 років. Всі уроки проводяться досвідченими викладачами, які використовують ігри, відео, пісні та інші інтерактивні матеріали, щоб зробити навчання цікавим і ефективним.

Крім того, JustSchool пропонує гнучкий графік занять, що дозволяє легко поєднувати навчання з іншими дитячими активностями. Завдяки онлайн-формату навчання, вашій дитині не потрібно виходити з дому, що зручно та економить час. Заняття можуть проводитися індивідуально або в невеликих групах (до 4 людей), що сприяє кращій взаємодії та залученості дитини.

JustSchool також забезпечує регулярний моніторинг прогресу дитини та надає зворотний зв'язок батькам, що допомагає відслідковувати досягнення та коригувати навчальний план за потреби.

Ще кілька фактів про вивчення англійської мови в онлайн-школі JustSchool.

1. Тривалість онлайн-уроків: Кожен урок триває 50 хвилин, що є оптимальним часом для ефективного засвоєння матеріалу та підтримання уваги учнів.
  2. Власна інтерактивна платформа: Заняття проходять на платформі JustSchool, де учні можуть взаємодіяти з викладачем у режимі реального часу через відеочат і виконувати завдання під час уроку.
  3. Кваліфіковані викладачі: Усі викладачі мають педагогічну або лінгвістичну освіту, а також міжнародні сертифікати CELTA, DELTA або TEFL.
  4. Комунікативний підхід: Викладання відбувається за допомогою гри та комунікативного підходу, де 50-70% часу уроку присвячено спілкуванню англійською мовою.
  5. Мобільні додатки: Для зручності учнів доступні мобільні додатки для Android та iOS.

Обираючи курси англійської мови для дітей від ДжастСкул, ви забезпечуєте своїй дитині якісне та цікаве навчання, яке стане міцною основою для її майбутніх успіхів.

4. Використовуйте ігровий підхід

Гра є природним способом навчання для дітей. Ігровий підхід допомагає утримувати увагу дитини та робить навчання цікавим і захопливий. Ось декілька ідей:

• Рольові ігри: Грайте в магазин, ресторан або подорож, використовуючи англійські слова та фрази.
  • Настільні ігри: Багато настільних ігор мають англійські версії або можуть бути адаптовані для вивчення мови.
  • Квести та пошук скарбів: Організуйте вдома або на вулиці квест, де дитина повинна виконувати завдання англійською мовою.

5. Встановіть регулярний графік занять

Регулярність є ключовою для успішного вивчення мови. Не обов'язково проводити довгі заняття – достатньо 15-30 хвилин щодня. Важливо, щоб заняття були систематичними та постійними. Наприклад:

• Ранкові ритуали: Починайте день з коротких вправ або повторення вивчених слів.
  • Вечірні читання: Читайте разом англомовну казку перед сном.

Вивчення англійської мови може стати цікавим та захопливим процесом для вашої дитини, якщо підійти до цього з розумінням її потреб та інтересів. Важливо створити сприятливе мовне середовище, використовувати ігровий підхід, встановити регулярний графік занять та, за потреби, залучати фахівців. Пам'ятайте, що головне – це підтримувати позитивний настрій та заохочувати дитину до нових знань.

Сподіваємось, що ці поради допоможуть вам успішно розпочати навчання англійської мови з вашою дитиною. Успіхів!

Червень 24, 2024, 11:59 до полудня | 315 переглядів

ЗАЛИШИЛИСЯ