about dots

Басейни для сімейного відпочинку

З настанням літнього сезону багато сімей шукають способи освіжитися та насолодитися спілкуванням на свіжому повітрі. Купити дитячі басейни або моделі сімейного типу є прекрасним рішенням, яке пропонує прохолоду в спекотні дні та можливість для веселого сімейного дозвілля.

Розгляньмо ключові моменти, на які варто звернути увагу при виборі домашнього басейну, та поділимося корисними порадами щодо його використання.

AD_4nXesRReQELvBK8vNMPRW_P77uFIW968ANsGiLyzzj8xnWho5USYvvEDBr3AXRwznT9ASEGPfLg487OGRC4DLtTj2S3FxjsDcsPXnJWxY8SvWPjMVEX2glUS9n87ItPi_uy1NootBpGZg8pPZm5LvKxuWlpk?key=qjokY9x_FuXCm17QAPAL-g

Розміри та форми домашніх басейнів

Вибір розміру басейну залежить від кількості людей, які його використовуватимуть. Великий басейн забезпечить достатньо місця для дорослих та дітей, дозволяючи всім комфортно плавати та грати.

Форма басейну може змінюватись від круглої до прямокутної, що слід враховувати залежно від доступного простору для встановлення.

Басейни для дітей

Спеціально розроблені дитячі басейни гарантують безпеку та зручність для маленьких дітей.

Наприклад, басейн Intex 26100 Краб з дизайном у вигляді краба, виготовлений з міцного вінілу, є не тільки безпечним, але й привабливим для дітей. Розміри таких басейнів адаптовані під малюків, а додаткові функції, як-от зливні клапани та ремонтні комплекти, полегшують експлуатацію.

AD_4nXcWkcbY6AHo779AuzJIAY4OqkUlkKm69EZMs2zrH6EvJIZh36PRS30C_8Iv9UpB8I3S2V-fuqyJA-bBxF_l9n6GeB_FdtfZkGlSf_oPjvtoOmEk2HxiwQ4F7fGgUJq6MbIouNnlIhxVj0CMoDQEtKGfLqHr?key=qjokY9x_FuXCm17QAPAL-g

Басейни для всієї родини

Модель Bestway 57376 є відмінним варіантом для маленької родини, яка бажає насолодитися купанням та відпочинком. Компактні розміри та легка вага роблять його зручним для транспортування, що дозволяє встановити виріб на природі, на дачі або біля моря лише за кілька хвилин.

Виготовлений із тришарового армованого ПВХ з надувним кільцем, басейн забезпечує міцність та довговічність. Оформлення зовнішньої сторони басейну під "ротанг" надає йому естетичного вигляду, що дозволяє гармонійно вписати його в дизайн вашого саду або двору.

У комплект басейну Bestway 57376 входять:

• Фільтраційна система, що забезпечує підтримання чистоти води протягом сезону купання.
  • Змінний картридж, який полегшує обслуговування та догляд за басейном, а також забезпечує безперебійну роботу та чистоту.

AD_4nXeSiDzA2J04-uCE4-aYKbonKceet65621iER_zCkSXc11oIvlbpcxEaf8GcuXYIRNyTb2RKo_yU09o2ioT_TK0IRQVZg0GYgslnHUpryABmMzTUNanNNYn-GN1rnEHCk0dqpiYLVZHTGKN58Drw1xLJJ2p4?key=qjokY9x_FuXCm17QAPAL-g

Догляд за домашнім басейном

Для підтримки чистоти води важливо використовувати фільтри та регулярно обробляти воду хлорними препаратами. У разі появи водоростей слід використовувати альгіциди.

Дотримання цих простих правил, а також інструкцій та дозування хімічних препаратів допоможе підтримувати басейн в ідеальному стані, гарантуючи безпеку та комфорт для всіх користувачів.

Червень 6, 2024, 10:02 до полудня | 269 переглядів

ЗАЛИШИЛИСЯ