about dots

Project news

Види пресів для паливних брикетів


Використовуються різні способи стиснення біоматеріалу під високим тиском. Найбільш поширений екструзійний. Сировина видавлюється через фільєру, що є трубою з конусним отвором певної форми. Процес досить простий: поршень просуває по трубі сировину, яка у фільєрі здавлюється, а на виході «ковбаса», що утворилася, автоматично нарізається в розмір брикету.

Види екструзійних пресів

Залежно від способів подачі та здавлювання матеріалу, екструзійні преси поділяються на:

  • гідравлічні;
  • шнекові;
  • ударно-механічні.

Купити прес для паливних брикетів в «РМП БІОЕНЕРГІЯ» – гарне рішення для придбання надійного обладнання та економії коштів на організації виробництва, що функціонує злагоджено.

Гідравлічні преси

Здавлювання матеріалу в гідравлічному пресі відбувається, як відомо з його назви, внаслідок гідравлічного зусилля: поршень у цьому випадку рухається вперед-назад, проштовхуючи матеріал через фільєру, де формується брикет.

Гідравлічне обладнання недороге, габарити у нього невеликі, керувати ним нескладно – висока кваліфікація персоналу, що обслуговує, не потрібна. Максимальна потужність преса – 500 кг/год, зазвичай такі преси працюють з продуктивністю 100–150 кг/год, тому їх часто використовують на підприємствах, що переробляють різні види сировини у невеликій кількості.

Поміж переваг цього обладнання можна відзначити невисоку вартість та низьке електроспоживання.

Шнекові преси

Вони набули широкого поширення завдяки невисокій ціні та високій якості брикетів. Матеріал подається у фільєру за допомогою шнекових конвеєрів, а на виході деревна маса торцюється в ділильному пристрої на брикети певних розмірів. У процесі виробництва восьмигранні брикети набувають характерного темно-коричневого кольору й високої щільності, вони довго горять і добре зберігаються.

Шнекові преси відрізняє проста схема управління та низька вартість, їхня продуктивність (як і гідравлічних пресів) невисока – до 500 кг/год, тому шнекове обладнання, як і гідравлічне, привабливе для невеликих виробництв. На великих виробництвах використовують механічні преси ударного типу високої продуктивності – від 1 до 5 т/год.

Ударно-механічні преси

Ударно-механічний спосіб пресування дозволяє виробляти брикети різної форми як для приватних споживачів, так і для промислового використання. Що дуже важливо, ударно-механічні преси, на відміну від гідравлічних і шнекових, розраховані на безупинну роботу. Але слід зазначити, що це обладнання є досить дорогим.

Таким чином, звертаючись до надійних постачальників обладнання, ви зможете легко обрати устаткування, яке задовольнить ваші потреби в повному обсязі.

May 21, 2024, 4:23 p.m. | 188 views

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots