about dots

Сучасна та стильна шкільна форма для дівчаток: яка вона сьогодні

Більшість шкіл наразі не вимагають від учнів носити шкільну форму, однак певні регламенти можуть впроваджувати або ж просто дають рекомендації. У жодному з останніх випадків ваша дитина не муситиме носити певний формений одяг. Але насправді купити шкільну форму для дівчинки – чудова ідея, адже це привчає вашу доньку до порядку та допоможе зекономити на купівлі одягу. Про все це, а також про основні правила вибору ми вам сьогодні розповімо.

Чому форма – це добре

Якщо в школі не встановлені загальноприйняті стандарти одягу, доволі важко переконати доньку носити формені наряди. Тому це потрібно робити з першого класу, як тільки вона, так би мовити, переступила поріг навчального закладу. Носіння певного стандартизованого одягу – це добре з таких причин:

• формується звичка. Це дуже важливо, особливо для дітей у початковій школі. Коли дитина лишень переходить з садочка до перших класів, то їй не дуже просто адаптуватись. Певна форма одягу формуватиме звичку: одягли її – буде навчання. Створюється такий собі умовний рефлекс;
  • це зручно та комфортно. Дійсно, одяг, розрахований на носіння спеціально в школі, максимально продуманий. Він ніде не тисне, не обмежує рухів, при цьому добре виглядає та підкреслює привабливість дівчинки. Якщо в початковій школі це для неї не настільки важливо, то в середній і старшій значно суттєвіше;
  • це економічно вигідніше для батьків. Придбати декілька спідниць, штанів, блуз, гольфів – це дійсно дешевше, ніж кожного місяця купувати нове вбрання.

Наприклад, шкільні спідниці в цьому магазині: https://suzie.ua/catalog/spidnitsi/c100 дуже стильні, сучасні, при цьому цілком відповідають вимогам до форми.

Що врахувати при виборі дівчачої форми

Це, звісно, задача не з простих. Річ у тому, що дівчата значно перебірливіші за хлопців в плані вибору одягу, їм постійно хочеться чогось новенького та модного. Здається, що важко поєднати все в одному. Однак це не цілком реально. Звісно, за умови, що вибиратимете відповідний магазин, у якому будуть доступні цікаві моделі шкільного вбрання, які сподобаються вашій доньці.

Отже, почнемо з вибору конкретного одягу. Варто придбати:

• спідницю. Це дуже витончений та елегантний предмет гардероба, який чудово підкреслить жіночність дівчинки. Сучасні моделі мають оригінальний дизайн та зручний крій;
  • штани. Необхідний предмет гардероба для всього навчального року. Попри те, що спідниця значно жіночніша, без штанів не обійтись, коли на вулиці прохолодно чи йде дощик, або тоді, коли просто не хочеться вдягати спідницю. Моделі дуже різноманітні – від класичних до джокерів та вкорочених, які особливо стильно виглядають на старшокласницях;
  • блузу. Зручна та святкова, вона може бути різного кольору, абсолютно не обов’язково біла;
  • гольф. Альтернатива блузі в холодну пору року. Його комбінують зі штанами, спідницями, сарафанами тощо. Можна підібрати як буденні, так і більш святкові моделі;
  • плаття та/або сарафан. Комфортний наряд, який замінює собою спідницю та жилет. Бувають дуже різноманітні фасони, тому зможете підібрати ту модель, яка подобається саме вашій доньці.

Шкільна форма може включати також інші типи одягу: жилети, піджаки тощо. Звертайте увагу на правильність підбору розміру та матеріалів, адже це насправді дуже важливо. Від того, наскільки зручно сидітиме одяг, залежить, чи буде вашій доньці комфортно, чи нічого не давитиме. Крім того, треба правильно підібрати довжину виробу, особливо це важливо для спідниць та сарафанів. Звісно, при виборі цікавтесь думкою вашої доні.

Квітень 26, 2024, 1:37 після полудня | Оновлено Квітень 26, 2024, 1:38 після полудня | 150 переглядів

ЗАЛИШИЛИСЯ
ПИТАННЯ? Напишіть