about dots

Project news

Українська академія біологічної медицини – багато можливостей підвищити кваліфікацію у відповідній сфері


Курси підвищення кваліфікації передбачають різноманітні варіанти. Конференція для лікарів – один із них. Конференції (як, власне, й інші способи підвищення кваліфікації накшталт семінарів, вебінарів, простих онлайн та офлайн курсів тощо) особливо важливі для медиків, котрі працюють в області біологічної медицини – перспективного наразі напрямку, який, однак, вимагає певних знань та навичок. Такі навички дозволяє здобути Українська академія біологічної медицини (УАБМ).

Біологічна медицина як сфера, якою безпосередньо займається УАБМ

Класична медицина – це сфера, де використовуються сучасні ліки на основі складних хімікатів. Такі хімікати не завжди подобаються пацієнтам, і вони починають шукати інші способи лікування. Біологічна медицина надає можливість лікуватися тими препаратами, котрі зроблені на основі речовин рослинного та тваринного походження. Такі препарати дають свої результати в лікуванні певних хвороб. Окрім того, біологічна медицина передбачає й інші процедури лікування. Загалом, у сфері, що вивчає УАБМ, є такі можливості для допомоги пацієнтам:

  • Детоксикація організму. Детоксикація можлива за допомогою медикаментів на основі хімії, а також на основі здорового харчування (адже багато овочів та фруктів здатні виводити з організму шкідливі речовини). Біологічна медицина спеціалізується на здоровому харчуванні.
  • Гомеопатія та подібні речі.
  • Терапія озоном. Він може вводитися із фізичним розчином або кров'ю пацієнта у вену (чистий озон не вводиться, бо це смертельно небезпечно), а також просто під шкіру пацієнта. І так відбувається лікування.
  • Різноманітні інші методи допомоги пацієнтам.

Біологічна медицина добре зарекомендувала себе, а тому курси в УАБМ стали доволі популярними серед лікарів.

Конференції в УАБМ як шлях до успіху

Українська академія біологічної медицини пропонує лікарям багато конференцій по найважливішим напрямкам. Вони підлаштовані не тільки під досвідчених лікарів, але й під медицинських сестер, під фельдшерів, і навіть під ветеринарів та провізорів. Є кілька причин, чому варто відвідати ці конференції:

  • конференції ведуться зрозумілою мовою;
  • лікарі отримають нові знання та навички;
  • з'явиться шанс підвищити кваліфікацію та продовжити свою роботу вже на новому рівні.

А тому в УАБМ варто відвідувати різноманітні заходи з підвищення кваліфікації. Вони дають перспективи.

March 26, 2024, 9:01 a.m. | 182 view

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots