about dots

Project news

Магазин подарунків Uamade – місце куди варто заходити не тільки напередодні свята


Існує добра традиція дарувати різні презенти на різні свята. Саме для цього існують і спеціальні локації, де представлені різні красиві чи корисні, прикольні чи мімішні речі. Щоб обрати підходящий презент, треба підібрати вдало магазин. Але свят багато, і кожен раз витрачати час на пошуки магазину навряд чи правильно. Тим більше «оббігати» різні магазини в пошуках потрібного екземпляру навряд чи актуально для сучасного дуже зайнятого покупця.

podarunok

Робити цього і не доведеться адже є магазин подарунків Uamade, який працює в онлайн режимі. А це значить, що підібрати та замовити класну річ на презент можна не виходячи з будинку чи офісу. Якісні фото та описи дають уяву про той чи інший виріб. Крім того, на сайті ЮаМейд гарантовано представлені тільки якісні товари від кращих мануфактур. Ну а для того щоб було максимально легко і просто підбирати презент,  всі речі «розділені» на групи і підгрупи в залежності від приводу, ситуації, віку отримувача та захоплень. Саме це дозволяє дуже швидко визначитися з вдалим презентом, який гарантовано викличе тільки позитивні емоції причому і у людини яка його отримує, і у того хто його купує.

На кожне свято свій презент

Отже дарувати подарунки на свято – то добра традиція. Головне, підібрати підходящі речі, адже презент на Новий рік і Великдень – то про різне. Щоб уникнути конфузів, на сайті інтернет магазину в окремі групи виділені речі актуальні для різних свят:

  • Професійних;
  • День народження;
  • Новий рік та Різдво;
  • Великдень;
  • День весни та день Матері тощо.

Презенти також різняться в залежності від того вони призначені дітям чи дорослим, жінкам чи чоловікам. Хоча, є такі подарунки які обожнюють всі або майже всі – солодощі, смаколики, іграшки.

Але не треба обмежувати себе святами. Дарувати прикольні речі друзям, рідним чи коханим можна і «просто так». Такі презенти викликають ще більше позитивних емоцій. А головне завдання подарунку – це якраз і є позитивні емоції. Отож не варто шукати щось мега дороге чи дуже практично-корисне. Презент має бути красивим, цікавим.

До речі, щоб подарувати презент корисно-цікавий, варто знати які у отримувача смаки та хобі. Адже дуже вдалою ідеєю буде презентувати набір для творчості, якщо ваша знайома обожнює вишивати чи малювати. А може знайомого неможливо «відірвати» від книги? Тоді книга – кращий презент. В якості подарунків також використовують посуд, одяг, іграшки. Але головне, щоб це була продукція не стандартна «мас маркет» а мала свою родзинку чи особливості. Наприклад худі з прикольним написом або чашка з фото отримувача презенту – це вже додає подарунку особливої індивідуальності і викликає як посмішку так і незабутні емоції.

podarok

Крім того такий особливий презент завжди нагадуватиме саме про вас. Якщо ви не впевнені що зможете самостійно підібрати крутий презент – скористайтеся консультаціями продавців UaMade. Вони точно знають про подарунковий етикет все і допоможуть зробити вдале придбання.

March 18, 2024, 3:34 p.m. | Refreshed March 18, 2024, 3:41 p.m. | 214 views

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots