about dots

Project news

Для чого потрібна шафа серверна


Серверні шафи — це спеціальні конструкції, які призначені для розміщення та захисту серверного та мережевого обладнання. Вони дозволяють компактно організувати ІТ-інфраструктуру, забезпечити надійну роботу устаткування та полегшити його обслуговування.

pc2VlF2_Nm4Ne8UqF6C0yClpZWB7audVCeNsTODL2qR8yxsM688JvU25sUxD5YLZLIc40gSEsNRxrbzZdp68VfvtlsO7TRfLuEik3uSGbR-fiTn79AsMfDJ3fIaft7cpvE7ZlBcQWHMum36kjExZbWc

Для чого використовується серверна шафа?

Вона виконує кілька важливих функцій:

  • Забезпечує фізичний захист обладнання від пилу, бруду, вологи, перепадів температури, механічних пошкоджень та несанкціонованого доступу.
  • Створює оптимальні умови для охолодження обладнання, запобігаючи його перегріванню та зниженню продуктивності. Для цього шафа серверна може оснащуватися системами вентиляції чи кондиціонування.
  • Забезпечує електроживлення обладнання, захищаючи його від перебоїв, перепадів напруги та коротких замикань. Для цього в шафу монтують блоки живлення, стабілізатори, генератори чи батареї.
  • Спрощує монтаж, демонтаж та підключення обладнання. Шафа має спеціальні отвори для прокладки кабелю, а також кронштейни для кріплення обладнання.

Види серверних шаф

Залежно від конструкції, серверні шафи та стійки можна поділити на такі види:

  • Підлогові. Це найбільш поширений і універсальний тип шаф, який дозволяє розмістити багато обладнання різного типу й потужності. Перевагами підлогових шаф є висока міцність, можливість розширення шляхом додавання модулів. Вони відрізняються наявністю знімних бічних стінок для доступу до обладнання. 
  • Настінні. Це компактний тип шаф, що призначений для розміщення невеликої кількості обладнання з невисокою потужністю. Перевагами настінних шаф є малогабаритність, мобільність, можливість встановлення на вертикальну поверхню. 

DFxcTVdGBXvm1pnXA5TKIcC_s4BftWFlne7qL7DXO6ijkO8ZHwLszVHY90eP7fdRWPMNiLHENelq_oAGEpCCOAduY7KWmd9uBgpGYORFcas4XaHg19M1CRhswMt2Bfy9LEWlP3NWZlXjirJEWAz7KaQ

Окремий вид — антивандальні серверні шафи. Це спеціальний тип шаф, який призначений для захисту обладнання від несанкціонованого доступу, злому або вандалізму. Серверна шафа має посилені каркас та двері, замки. 

Ще один вид — кліматичні шафи для серверів, оснащені системою охолодження, а також стабілізаторами температури та вологості. Вони використовуються для розміщення обладнання, чутливого до навколишнього середовища. 

Як обрати якісну серверну шафу?

Не всі серверні шафи однаково якісні та функціональні. Як вибрати серверну шафу, яка відповідатиме вашим потребам та вимогам? Необхідно враховувати такі фактори:

  • Розмір і кількість обладнання, що буде розміщено. Шафа для сервера повинна мати достатньо простору для монтажу обладнання, кабелів та циркуляції повітря. Також слід передбачити можливе збільшення кількості приладів в майбутньому.
  • Умови експлуатації. Вiд цього залежить необхiднiсть застосування систем охолодження, живлення, захисту та контролю. Серверна шафа повинна забезпечити оптимальний температурний режим для роботи обладнання, щоб запобігти його перегріванню та зниженню продуктивності. 
  • Якiсть шафи. Телекомунікаційні шафи та стійки мають виготовлятися з металу. Також варто звернути увагу на антикорозійне покриття. Додатково використовується порошкове фарбування. 

Як купити шафу серверну в Києві та Україні?

Обирайте серверну шафу від перевірених виробників, що гарантують якість своєї продукції. Одним з них є компанія УХЛ-МАШ. Вона пропонує широкий асортимент серверних шаф різних типів та розмірів. Ви можете замовити шафу на сайтi компанiї або зателефонувавши за контактним номером.

Aug. 31, 2023, 1 p.m. | 883 view

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots