about dots

Project news

Які синтезатори Casio підходять для початківців


Класичні синтезатори Casio стали символом, епохи яка, здавалося б, пішла в минуле, поступившись місцем цифровим піаніно. Але якщо поглянути на ситуацію ближче, то популярність електронних клавішних від цього бренду не тільки не зменшилася, а й зберігає високі показники. А все через те, що виробник пропонує прекрасні і недорогі рішення для музикантів-початківців, яким недоступні, або яких не приваблює акустичний, або той самий цифровий інструмент. Зрештою Casio https://casio.muzline.ua/syntezatory/ випускають більш доступні альтернативи, яких потребує не зацікавлена у глибокій та фундаментальній музичній освіті публіка. Докладніше про те, що компанія пропонує початківцям, огляд від експерта інтернет-магазина Музлайн

касіо синтезатори

Прості та елегантні рішення

Для категорії музикантів початківців компанія Casio пропонує дві великі категорії електронних піаніно:

  • портативні домашні моделі;
  • навчальні синтезатори. 

Різниця між ними не дуже велика і складається в основному з того, що навчальні синтезатори можуть бути оснащені вбудованими програми для формування і розвитку навичок гри - це можуть бути вправи, етюди і таке інше. Деякі моделі, які відносяться, наприклад, до домашніх портативних електронних піаніно, подібних програм не мають, але у той самий час так само добре підходять для навчання та самоосвіти. 

З точки зору загального функціоналу, технічної реалізації та дизайну, всі синтезатори Casio мають багато спільних рис - це практичний ергономічний екстер'єр, зручна, переважно пластикова клавіатура з динамічними властивостями та без них, широкий набір звуків та тембрів у пам'яті інструмента, автоматичний акомпанемент, функціональні регулятори для управління звуком, вбудовані додаткові опції типу запису звуку, метроному і таке інше. 

Традиційно синтезатори для навчання мають неповний набір октав, що пов'язано зі специфікою використання інструменту і особливостями музики, яку на них виконують. Так, наприклад, для класичного фортепіанного виконання вони практично не підходять, бо орієнтовані на гру сучасних жанрів та акомпанемент. 

Практичне питання звуку

Всі синтезатори для початківців мають вбудовану акустичну систему і не потребують підключення до зовнішніх елементів озвучення. Але за потреби інструмент можна підключити до окремих колонок (активних і пасивних). 

синтезатори касіо

Експерти музичного інтернет-магазину Muzline серед достоїнств фірмових синтезаторів Casio називають також їхню універсальність - вони практично не мають обмежень для використання і на довгі роки стануть чудовим рішенням музичного питання, чи то домашня музична освіта, чи музикування для задоволення, чи любительська гра в музичній групі.

May 19, 2023, 4:45 p.m. | Refreshed May 19, 2023, 4:57 p.m. | 2,698 views

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots