about dots

Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування

Група Facebook — це спосіб для ексклюзивної групи людей спілкуватися, ділитися та підтримувати зв’язок у Facebook. Люди, як правило, створюють групи навколо таких тем, як:

Насправді Facebook тепер зробив Групи основним компонентом платформи.

Як створити свою групу у Фейсбуці.

1. Бренд або бізнес (часто свого роду «клуб інсайдерів»)
  2. Книги (наприклад, книжковий клуб)
  3. Спільні переживання
  4. Сайти ексклюзивного членства
  5. Групи підтримки

Насправді, немає «неправильних» тем для групи. Все залежить від ваших цілей для спільноти, яку ви створюєте.

Створити групу у Facebook дуже просто. Перегляньте важливі кроки тут:

• Виберіть назву групи Facebook і налаштування конфіденційності
  • Щоб почати, натисніть «Групувати» в розділі «СТВОРИТИ» внизу лівої бічної панелі на Facebook.
  • Далі заповніть основну інформацію у спливаючому вікні:
  • Виберіть назву для своєї групи у Facebook (можете змінити це пізніше).
  • Введіть імена друзів, яких ви хочете додати, або адреси електронної пошти людей, яких ви хочете запросити до своєї групи Facebook (повинні додати або запросити принаймні одну особу.)
  • Виберіть налаштування конфіденційності вашої групи Facebook (публічне, закрите або секретне).
  • Заповніть інформацію про свою групу Facebook
  • Перейдіть до налаштувань групи, натиснувши кнопку з трьома крапками під фотографією обкладинки, а потім виберіть «Редагувати налаштування групи».
  • Додайте або запросіть друзів і просуйте свою групу Facebook
  • Додайте або запросіть людей за допомогою поля «Додати учасників» праворуч від вашої групи Facebook.
  • Створіть опис і закріплений пост, який визначає очікування

У вашому описі вкажіть:

1. Хто ви.
  2. Для чого створена група.
  3. Для кого група (а для кого ні).
  4. Ваші правила та очікування.
  5. Щотижневі події (якщо вже визначилися з ними).
  6. Пов’яжіть його зі своєю сторінкою у Facebook

Один із чудових способів розширити свою групу у Facebook – зв’язати її з наявною сторінкою у Facebook. Для того щоб дізнатися про детальніші кроки створення групи у Facebook можно подивитися в інтернеті статті на цю тему, а також заглянути до YouTube.

Як розкрутити свою групу у Фейсбуці

Створення власної групи – це недорогий і ефективний спосіб досягти цільового ринку. Способи просування групи:

• Розширюйте свою групу Facebook за допомогою реклами
  • Розвивайте свою групу на Facebook, рекламуючи її в інших групах
  • Заохочуйте існуючих членів рекламувати вашу групу
  • Заохочуйте впливових людей приєднуватися до вашої групи у Facebook
  • Рекламуйте свою групу Facebook на інших платформах соціальних мереж
  • Публікуйте опитування, анкети та вікторини
  • Використовуйте статистику Facebook
  • Створюйте Facebook Live Videos

Абсолютно безкоштовно можна розкрутитися за допомогою Bosslike Накрутка лайків Facebook здійснюється користувачами, які за невелику винагороду ставлять вашим записам лайки і коментарі, а також роблять інші дії, які піднімають їхню вагомість.

Програма для розкрутки і просування в Facebook – FbSender пропонує масові розсилки, інвайтинг у фейсбук, пошук цільової аудиторії в FaceBook, накрутка лайків, репостів, підписників у FaceBook.

Якщо працюєте з великою кількістю акаунтів, накручуєте лайки, додаєте в друзі, то рано чи пізно виникне проблема з баном профілів, а можливо і з баном спільноти. Щоб уникнути цього, необхідно використовувати мобільні проксі (https://mproxy.top/country-kz) для соціальних мереж, проксі статично оновлюють IP-адресу, минаючи блокування. Facebook дуже піклується про свою безпеку та суворо дотримується правил користування соціальною мережею. Facebook – найкраща платформа для розвитку та просування вашого бізнесу.

Березень 27, 2023, 2:30 після полудня | 37,477 переглядів

ЗАЛИШИЛИСЯ