about dots

Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови

Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови

Сьогодні вивчення англійської мови актуально як ніколи. ЇЇ знання відкриває доступ до розважального, освітнього контенту з усього світу, дозволяє знайти нову, прибуткову роботу. Найліпшим способом вивчення сьогодні є курси англійської мови онлайн, які сьогодні можна пройти навіть не виходячи з дому. Щоб навчання принесло бажаний результат, варто відповідально віднестись до вибору мовної школи.

Мета навчання

На першому етапі варто визначитись з тим, для чого буде вивчатись англійська. Від цього буде залежить підбір курсів. Популярністю сьогодні користуються:

• класичні курси – передбачають рівномірний розвиток граматичних, лексичних та фонетичних навичок;
  • розмовні – оптимальні для людей, які хочуть вільно спілкуватись з іноземцями;
  • спеціальні – на таких курсах онлайн школа англійської мови готує студентів для проходження міжнародних екзаменів;
  • бізнес-курси – студента навчають діловій етиці, формальному стилю спілкування, правилам складання резюме, супровідних листів, основним термінам;
  • технічні – розроблюються з урахуванням специфіки певної області, сьогодні найбільший попит мають курси з IT-англійської.

Курси можуть бути стандартними чи інтенсивними. Перші передбачають поступове освоєння, інтенсивні дозволяють отримати максимум інформації за обмежений період часу. Інтенсивне навчання рекомендоване для людей, які вже мають базові знання.

Принцип підбору школи англійської мови

Визначившись з метою, можна починати пошук відповідних курсів. Відібравши кілька варіантів рекомендується записатись на пробне заняття. Воно допоможе оцінити навчальний процес зсередини.

Вимоги до викладачів:

• наявність вищої освіти за профілем;
  • власні методичні напрацювання;
  • різноплановість – хороший спеціаліст користується різними методиками, підбираючи найбільш відповідну для кожного студента;
  • досвід роботи;
  • вміння віднайти зі студентом спільну мову.

Заняття можуть проходить тет-а-тет, або у групах. Кожний варіант має свої переваги. У першому випадку студент отримує усю увагу викладача. Групові заняття краще розвивають комунікативні навички. Оптимальна кількість чоловік у групі – 4.

Які школи варто оминати?

Перевагу слід віддавати школам, які мають офіційну реєстрацію. Варто уважно прочитати договір, дізнатись, чи можна отримати гроші назад, якщо якість навчання не сподобається. Добре, коли курси можна оплачувати частково.

Інформації по курсам можна перевірити в Інтернеті. Наявність відгуків на різних платформах стане плюсом. Також можна поцікавитись у знайомих, чи користувались вони послугами певної школи.

Поганою ознакою курсів виступає відсутність діагностики знань. Гарний викладач повинен спочатку об’єктивно оцінити рівень студента перед тим, як приступати до навчання.

Онлайн шкіл сьогодні багато – знайти свою зможе кожен. Але довіряти першому посиланню в Інтернеті наосліп не варто. Краще витрати трішки часу на пошук ліпшого варіанту, чим втратити гроші.

Березень 22, 2023, 7:50 до полудня | Оновлено Березень 22, 2023, 7:53 до полудня | 38,230 переглядів

ЗАЛИШИЛИСЯ
ПИТАННЯ? Напишіть