about dots

Project news

Як правильно вибрати дитячі кросівки на хлопчика та дівчинку


Кросівки - універсальне і дуже зручне взуття, яке не має вікових і гендерних градацій. Вони комфортні для прогулянок в будь-яку погоду та незамінні в спортзалах і шкільних коридорах. Сучасні батьки вибирають кросівки і для тих чад, які роблять перші не впевнені кроки, і для тих, хто вже вважає себе дорослим і, навіть, намагається розібратися в трендах моди.

Кросівки - універсальне і дуже зручне взуття, яке не має вікових і гендерних градацій. Вони комфортні для прогулянок в будь-яку погоду та незамінні в спортзалах і шкільних коридорах. Сучасні батьки вибирають кросівки і для тих чад, які роблять перші не впевнені кроки, і для тих, хто вже вважає себе дорослим і, навіть, намагається розібратися в трендах моди. 

Дитячі кросівки на хлопчика і дівчинку: як правильно вибрати

Тепер по пунктах розберемося в тому, як не помилитись і вибрати стильну дитячу пару, яка відповідатиме необхідним якісним характеристикам, а головне, не зашкодить дитячим ніжкам. Отже, на що звертаємо пильну увагу:

  1. Якість. Застосування сучасних технологій дає змогу виготовляти дитяче взуття із високоякісних синтетичних матеріалів, які мають повітропроникні, водовідштовхувальні та терморегуляційні властивості. Такі кросівки не дадуть промерзнути ніжці в осінню негоду, не втратять привабливий зовнішній вигляд і не розлізуться після першої ж калюжі. Тому не варто засмучуватись, якщо в магазині не запропонують взуття з натуральним верхом, сміливо обирайте якісні штучні матеріали. При цьому, підкладка має бути тільки з натуральної сировини. Подивится можна буде за посиланням - https://keeperia.com.ua/ru/detskie-krossovki-jordan/
  2. Безпека. Жорсткий задник і висока шнурівка надійно зафіксують стопу, захищаючи її від випадкових травм. Інноваційна система амортизації, що застосовується при виготовленні підошви, поглине удар. А матеріал, з якої виготовлено саму підошву, забезпечить надійне зчеплення з поверхнею і захистить від падінь навіть на льоду, що утворився у дворі школи з приходом перших морозів.
  3. Комфорт. Під час вибору пари краще виміряти дитячу ступню і підібрати кросівки із запасом від половини до півтора (у разі зимового варіанту) сантиметра . Купувати дитяче взуття з великим запасом не рекомендується, оскільки це призведе до тертя п'яти об задник, неправильної фіксації та матиме негативний вплив на ходу дитини. Для того щоб малюк не відчував кожен камінчик на бруківці та дискомфорту під час стрибків, бігу, підошва має бути міцною і не тонкою.  
  4. Дизайн. Вибирати кросівки необхідно тільки з дитиною, враховуючи її побажання і щодо моделі, і щодо колірної гами. Яскрава і стильна пара повинна подобатися, в першу чергу, дитині. Інакше покупка може виявитися марною, бо малюк рано чи пізно відмовиться носити взуття, вибране без урахування його смакових уподобань.

Про те, як знайти пару, що відповідає всім заявленим параметрам, поговоримо далі. 

Кросівки для дітей: чому краще обрати оригінал

При виборі будь-якої речі та взуття, ми, насамперед, керуємося привабливістю зовнішнього вигляду. У випадку з дитячими кросівками на перші місця ставляться якісні характеристики та безпека. Тому що дитячий організм, який перебуває у стадії активного росту, дуже вразливий і неправильний вибір взуття може негативно вплинути на фізичне здоров'я малюка. 

Вдале поєднання всіх якісних параметрів, безпеки та зручності можна знайти тільки в оригінальних дитячих кросівках від всесвітньо відомого бренду. При цьому завжди можна знайти модну і стильну пару, яка обов'язково сподобається і дитині, і батькам. Жодні дешеві репліки не можуть дозволити собі ні якісних матеріалів, ні застосування інноваційних технологій, які відповідають за безпеку і комфорт. А економія під час купівлі виявиться нікчемною через недовговічність не оригінальної пари. 

Тому, не варто покладатися на випадок і купувати взуття сумнівної якості на ринку. Надійний магазин надасть широкий асортимент фірмових дитячих кросівок, а професійні менеджери допоможуть визначитися з вибором.

March 17, 2023, 11:10 a.m. | Refreshed May 22, 2023, 9:17 a.m. | 36,984 view

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots