about dots

Project news

Нюанси пошуку репетитора з англійської мови


Якщо ви вирішили опанувати англійську мову перше, що вам необхідно — знайти гідного вчителя. Сьогодні для того, щоб знайти відповідного фахівця, можна не виходити з дому

Якщо ви вирішили опанувати англійську мову перше, що вам необхідно — знайти гідного вчителя. Сьогодні для того, щоб знайти відповідного фахівця, можна не виходити з дому. Для того, щоб знайти репетитора англійської мови достатньо відвідати сторінку https://kiev.kabanchik.ua/ua/category/repetitor-angliyskogo-yazika, де представлений величезний вибір виконавців.

Критерії пошуку

3aKnVj2AvQoDkHaqtdxRDIzfQRTMD7lfcZL5SQ_OfMdmb3IuceXvKNcg6hdZiv-0Fu7gxTD7uw1xd5SHchEdy4N5MgJpaCC60l5gUqfI7zg_x-6xusxdhQAqGtVhCDQjIWKN_xv67nDc0OsCXPzp12mntSlfVEvVq6xoZkxr6aKU-r13b4ztxXgU8GloQQ

Перш ніж починати пошуки, вам потрібно розуміти мету занять. Залежно від неї, критерії вибору викладача будуть різними:

  • Подорожі. Просто підтягнути англійську перед туристичною поїздкою за кордон допоможе і не найдосвідченіший викладач. Усе, що вам потрібно — базова лексика, граматика і практика спілкування.
  • Іспити. Під час підготовки до іспитів важливо, щоб викладач був знайомий з форматом тесту, а ще краще — сам складав його.
  • Робота. Англійську у сфері бізнес-комунікації має викладати не просто вчитель мови. Це має бути людина, яка сама працювала у великій компанії, вела публічні виступи, переговори, знає тонкощі ділового листування, вміє вирішувати конфлікти. Те ж саме стосується англійської в будь-якій іншій професійній сфері: вести заняття повинен фахівець.
  • Для дітей. Для роботи потрібен досвідчений репетитор, в якого є педагогічна освіта або особливі методики викладання. Такий фахівець не просто пояснює матеріал, він захоплює дитину за допомогою ігор та зміни формату навчання. Здібності до цього є далеко не у всіх.

Також важливим фактором у питанні вибору репетитора є досвід перебування педагога за кордоном. Займаючись із таким викладачем, ви опануєте сучасні сленгові вирази, дотепні ідіоми, професійні терміни.

Щоб зрозуміти, чи підходить вам обраний професіонал, можна запитати пробний урок. Багато викладачів погодяться та зроблять на нього суттєву знижку. На першому занятті або навіть до нього, викладач обов'язково має протестувати ваш рівень мови, розпитати про досвід вивчення, мету, встановити терміни та скласти розклад. Тоді ж варто звернути увагу і на особисті якості репетитора. Важливо, щоб вам було комфортно спілкуватися з людиною, особливо якщо це буде робота на довгий період.

Якщо ви вирішили знайти педагога на сайті Кабанчик, до ваших послуг анкети репетиторів різного профілю. Перед тим, як зробити остаточний вибір, уважно перегляньте пропозиції на порталі, ознайомтеся з відгуками замовників, які вже користувалися послугами фахівця. Має значення обсяг і кількість позитивних відгуків. Якщо їх багато, це свідчить про те, що репетитор має гарну репутацію, викликає довіру.

Jan. 3, 2023, 12:03 p.m. | Refreshed Jan. 3, 2023, 12:04 p.m. | 58,868 views

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots