about dots

Project news

Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?


Інтернет-площадки дають змогу купляти та продавати різноманітні товари, послуги сидячі у себе вдома на дивані, в кафе тощо. Велику популярність вже багато років мають дошки оголошень. Вони бувають багатопрофільними та вузькоспеціалізованими.

Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?

Інтернет-площадки дають змогу купляти та продавати різноманітні товари, послуги сидячі у себе вдома на дивані, в кафе тощо. Велику популярність вже багато років мають дошки оголошень. Вони бувають багатопрофільними та вузькоспеціалізованими. Наприклад, на дошці https://ryinok.com.ua/ru/ можна зняти/здати нерухомість, купити/продати меблі, смартфоні, знайти няню, сантехніка, ремонтну бригаду тощо. Принцип таких дошок – усе в одному місці. Вузькоспеціалізовані площадки працюють з однією категорією – нерухомість, авто, інше.

Нюанси користування дошками з оголошеннями

Онлайн дошки дозволяють розмішувати оголошення від приватних та юридичних осіб. Деякі ресурси навіть пропонують створити інтернет-магазин та отримати додатковий канал продажу. Це набагато дешевше, чим замовляти окремий сайт в спеціалізованих студіях. Одні платформи дозволяють розміщувати оголошення без реєстрації, на інших потрібно одразу створити кабінет. В обох випадках перегляд безкоштовний. Для споживача реєстрація потрібна тільки у випадку, коли треба зв’язатись з автором оголошення через особисті повідомлення, чи зберегти пропозиції для ознайомлення у більш пізній час.

Дошки оголошень пропонують платні та безкоштовні послуги. Останні дозволяють розміщувати певну кількість оголошень. Кожного місяця безкоштовні пакети оновлюються. На деяких сайтах окремі категорії завжди платні. Окрім публікації оголошень, платні послуги можуть включати:

  • підняття пропозиції в категорії;
  • розміщення пропозиції на головній сторінці дошки оголошень;
  • закріплення оголошення у верхній частині пошукової видачі на певний час;
  • виділення оголошення кольором чи відміткою «ТОП» тощо.

При створенні оголошення варто заповнювати усі поля форми, додавати релевантні зображення та робити детальні описи. Це підвищить рівень довіри користувачів, допоможе системі просувати його органічним чином.

Переваги онлайн дошок оголошень

Сучасні дошки оголошень підходять для продажу/купівлі не тільки вживаних товарів, але й нових. На відміну від інтернет-магазинів, тут можна та треба торгуватись. Прямо на одному сайті є можливість порівняти ціні на товар чи послугу та обрати найкращу пропозицію.

Онлайн дошки:

  • завжди під рукою – користуватись можна навіть з мобільного телефону чи планшету;
  • надають можливість розміщення оголошень в різних регіонах країни;
  • мають велику кількість користувачів;
  • дозволяють безкоштовно розмішувати оголошення.

З ними можна легко знайти перших клієнтів для свого бізнесу чи вигідно продати побутову техніку, продукцію власного виробництва тощо.

Dec. 24, 2022, 10:17 a.m. | Refreshed Dec. 26, 2022, 8:43 a.m. | 61,361 view

ANY QUESTIONS
LEFT? Write
us!

pen dots