about dots

Новини проекту

Знижка до 80% на інтерактивні курси GIOS з математики для користувачів E-schools!!!

Допоможіть дитині підготуватись до завершення навчального року з математики – подаруйте їй інтерактивні курси GIOS з математики!

Допоможіть дитині підготуватись до завершення навчального року з математики – подаруйте їй інтерактивні курси GIOS!

✅ Курси GIOS – це інтерактивні мультфільми, які цікаво та стисло пояснюють теми з математики. Курси мають гриф МОН і укладені відповідно навчальної програми з математики.

✅ Теорія закріплюється практикою – вирішення різноманітних завдань допоможе підготуватись до контрольних робіт та екзаменів.

✅ Учнів приваблює вивчення математики через анімацію, інтерактивні ігри, розумні тести та приклади з життя.

✅ Актуально в умовах дистанційного та змішаного навчання!

Докладно про GIOS

Для придбання курсу зі знижкою 70% перейдіть у розділ “Курси” та використайте партнерський код "eschools70".

Для користувачів, які передплатили РОЗШИРЕНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГзнижка 80%  !!!

Зателефонуйте за телефоном +38 (068) 944-59-35, повідомте ID номер учня, у якого передплачено Розширений пакет послуг, та дізнайтесь партнерський код на знижку у 80%!

Ви сплачуєте лише 20% від вартості річного курсу з математики!!!

Кількість партнерських кодів обмежена – придбавайте курси зараз!

*Знижка не розповсюджується на супровід репетитора.

*ID номер учня:

Березень 24, 2021, 8:31 до полудня | Оновлено Сер. 26, 2021, 7:38 до полудня | 52,534 перегляда

ЗАЛИШИЛИСЯ
ПИТАННЯ? Напишіть