Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»

Команда проекту «Е-schools» запрошує взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти» (13-14 лютого 2020 року, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46)

Шановні педагоги!

Команда проекту «Е-schools» спільно з Громадською організацією «Розумне місто та екосистема»,  Комітетом ВР України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України запрошують взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти» (13-14 лютого 2020 року, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46).

У рамках форуму проводиться:

• ІІ-а міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті»;
  • виставка «Інноваційні засоби в освіті»;
  • виставка «Освіта в умовах євроінтеграції України - можливості для кожного»,

а також майстер-класи по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти (з врученням відповідних сертифікатів про підвищення кваліфікації).

Напрями роботи форуму:

• Цифрові технології в освітній діяльності закладів освіти.
  • ІКТ у підвищенні інформаційно-цифрової компетентності педагогів.
  • Інновації у професійно-технічній освіті.
  • Інновації в освітньому процесі.
  • Мультимедійний контент.
  • SТЕАМ-проекти.
  • Інноваційні засоби у інклюзивній освіті.
  • Цифрові рішення для дистанційної освіти.

Програма форуму передбачає проведення різноманітних заходів, що ставлять на меті створення атмосфери справжнього свята! Передбачена екскурсія містом Івано-Франківськ, всі зареєстровані учасники форуму отримають промокоди на придбання товарів зі знижкою від партнерів проекту.

Всім зареєстрованим користувачам порталу https://e-schools.info/ – знижка на розмір реєстраційного внеску 10% та участь у розіграші подарунків. Головний приз – планшет.

Для участі у форумі залиште, будь ласка, заявку у реєстраційній формі за посиланням  https://forms.gle/GVxfNoVu46ZCrYut8

Якщо Вам потрібно надіслати офіційне запрошення на форум, залиште  відповідну інформацію у реєстраційній формі.

Більш докладна інформація про захід – у інформаційному листі.

З деякими світлинами заходу, що відбувся у лютому 2019 року, ви можете ознайомитись за посиланням.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

З повагою, команда проекту «Е-schools»

office.eschool@gmail.com

тел. для довідок - +38 050 933 73 52 - Лариса Володимирівна