Відбулася міжнародна науково-практична конференція

7-8 лютого 2019 року в м. Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТІ»

Участь у конференції взяли більше 600 осіб з усіх куточків України.

Організатори конференції – освітній проект «Е-schools», Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, громадська організація «Розумне місто та екосистема», Державне агентство з питань електронного урядування України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Модераторами пленарного засідання виступили ІГОР ТИТАРЕНКО, віце-президент ГО «Розумне місто та екосистема», керівник проекту «Е-schools; СЕРГІЙ НЕДІЛЬКО, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді; ІВАН ВЄТРОВ, проректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З вітанням до учасників конференції звернулися заступник міністра освіти і науки МАКСИМ СТРІХА  (листом), Івано-Франківський міський голова РУСЛАН МАРЦІНКІВ, ректор Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти РОМАН ЗУБ’ЯК, директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради ІГОР МАКСИМЧУК, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти МОН України ОКСАНА МЕЛЬНИК.

Унікальний проект представив засновник та керівник музею «Становлення української нації» ВАЛЕРІЙ ГАЛАН, метою якого є патріотичне виховання та об‘єднання українців навколо історії, національних традицій і культури. Площі музею розташовані у приміщенні музею Другої світової війни у Києві. Дві фігури видатних українців з експонатів музею - Михайла Грушевського та Івана Котляревського – були представлені на виставці конференції.

Під час конференції експонувалася новітні досягнення ІКТ на виставці «Сучасні смарт-рішення в освітньому процесі» та проводилися майстер-класи по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти:

1. Використання сервісів платформи E-SCHOOLS в освітньому процесі (ВОЛОДИМИР БЕЗРУЧЕНКО, заступник директора ТОВ «Київська енергетична агенція», кандидат фіз.-мат. наук, доцент, с.н.с.);

2. Навчальний контент «МІЙКЛАС» - сучасний інструмент цифрової освіти (ОЛЕКСІЙ АДАРЮКОВ, керівник методичного відділу МійКлас).

3. Arduino робототехніка. 3-D друк та сканування (ОЛЕКСАНДР АРОНЕЦЬ, керівник гуртка радіоелектронного конструювання пристроїв автоматики та робототехніки Міського центру технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради);

4. Електронний підручник «Мистецтво 1 клас» ТОВ «Генеза», ПП «Брістар». Особливості використання в навчальному процесі (ЄВГЕН ДУБОВИК, директор студії «Брістар»);

5. Використання мультимедійних комплексів у навчальному процесі (СВІТЛАНА ХІЛАЙ, менеджер корпоративних проектів ТОВ «Навігатор Корпорейшн»);

6. STEM-набори "LEARNINGRESOURCES" для НУШ (ГАННА ТЕРНАВСЬКА - project manager  Dixi Education);

7. Інтерактивний стрілецький симулятор «Шкільний тир» (ТАРАС ШЕВЧЕНКО, директор компанії БМС Техно).

Окрасою конференції були виступи монотеатру "Кут" за участю народного артиста України Смотрителя В.П. та різдвяні віншування хору Будинку вчителя «Джерело» і ансамблю «Опришівські соловейки» ЗОШ № 6 м.  Івано-Франківська.

Організатори конференції щиро дякують органам влади Івано-Франківська та області, освітянським керманичам за сприяння у підготовці та проведенні конференції.

13 лютого 2019 о 15:44 | Оновлено 10 жовтня 2019 о 06:35 | 41,504 перегляда