Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником

Інтенсивність навчання: 15  уроків/тиждень
Проживання: студентська резиденція табору, 2-3-х – місні номери
Харчування: 3-х разове харчування

Мальтійський орден, лицарі в блискучих обладунках, подвиги і пригоди, від яких захоплює дух! Мальта - це подорож у часі, можливість зануритися в саму романтичну епоху, побачити замки лицарів, пройтися по кам'яних мостовим, дізнатися історію від місцевих жителів!

Навчання англійській мові на Мальті - це справжнє задоволення, де у дитини з'являється і мотивація до вивчення, і можливість вільно висловити свою думку в колі однолітків з інших країн, подорожуючи і граючи.

Що ж таке англійський табір на Мальті?

Вивчення англійської на Мальті для дітей в літній період це завжди вдалий вибір і ось чому:

- англомовне середовище;

- міжнародний мікс студентів;

- високий рівень стандартів викладання;

- можливість покупатися і активно провести позаурочний час;

- безпека країни і гостинність мальтійців.

Два тижні безперервної мовної практики з носіями мови і професійними викладачами - командою мовної академії GV Malta подарують дитині впевненість у своїх знаннях і навчать вільно спілкуватися англійською і не боятися зробити помилку.

Всі студенти 24 години на добу перебувають під керівництвом кураторів, які допомагають адаптуватися і знайти рішення будь-якого питання. А супровід англомовним куратором з Києва зробить перебування дітей в таборі і за його межами ще більш комфортним і цікавим.

Проживання, мовна школа, спортивна і розважальна інфраструктура академії GV Malta - розміщені на одній території в чудовій зеленій місцевості Tal-Virtu в Рабаті, лише в 10 хвилинах від стародавньої столиці Мальти - Мдині на площі в 58 000 кв.м.

Безпека і комфорт дитини тут на першому місці.

Завдяки справжньому національному міксу студентів, частка російськомовних студентів становить не більше 17%, єдиною мовою спілкування для всіх студентів потрібно англійська.

Програма школи:

- вивчення англійської мови 15 годин на тиждень в групах;

- постійна мовна практика англійської під час насиченої денної і вечірньої культурно-спортивної та екскурсійної програми;

- семінар з вищої освіти за кордоном від керівника групи.

Високі результати навчання, комфорт та персональний сервіс, щасливі діти - для нас це головні орієнтири вибору партнера. Саме тому цю школу вибирають батьки Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, країн Латинської Америки і Азії, саме тому ми вибрали GV Malta для українських дітей.

Більш детальна інформація щодо даної програми або по іншим можливим програмам дитячих мовних таборів за кордоном звертайтеся до менеджерів Освітньої компанії «ВТГ стаді».

Географія подорожей різноманітна:

• Польща,
  • Чеська Республіка,
  • Великобританія,
  • Кіпр,
  • Мальта,
  • Німеччина,
  • Австрія,
  • Франція,
  • Іспанія,
  • США,
  • Канада