|
Найкращі практики зі створення контенту для SEO-просування сайтуКонтент є одним з головних чинників, які впливають на рейтинг сайту в пошуковій видачі. Від змістового наповнення сторінок також залежить рівень відвідуваності ресурсу цільовою аудиторією, детально про це знають фахівці https://embo.com.ua/ru/zakazat-yslygi-optimizaciya-sajtov-seo/, які займаються комплексним просуванніям сайтів. Сьогодні ми розкажемо про кращі практики створення цікавого та корисного контенту, який сприяє збільшенню трафіку. Як створити унікальний та якісний контент для підвищення ранжуванняПошукові системи ранжують контент залежно від його якості та користі для читачів. Щоб створити унікальний контент, потрібно:
Щоб підвищити цінність контенту, крім текстів, варто використовувати інфографіку, відео, зображення, інтерактивні методики тощо. Основна вимога: вони мають бути контекстуально доречними, інформативними та природно вписаними. Якість контенту підвищують також оригінальні дослідження й аналіз даних, креативний підхід до подачі інформації та рекомендації з власного досвіду. Як вибирати ключові словаВибираючи ключові слова та формуючи семантичне ядро, потрібно враховувати тип свого сайту:
Далі, орієнтуючись на особливість свого сайту, визначитися з пріоритетним типом пошукових запитів. Основні з них:
Інструменти для вибору ключових слівДля підбору пошукових слів та фраз радимо скористатися спеціальними сервісами:
Вони допомагають грамотно та швидко сформувати потрібне семантичне ядро. Алгоритм для вибору ключових слівВибирати ключові слова варто в такій послідовності:
Сфера застосування ключових слів досить широка. Їх використовують у контекстній рекламі, під час формування структури сайту, у внутрішній та зовнішній оптимізації — при складанні Title й Description, заголовків, підзаголовків, написанні текстів та перелінкуванні. Як оптимізувати заголовки та метаописиTitle (основний заголовок сторінки) та Description (короткий опис пропозиції сторінки, її суті) є візитною карткою сайту. Саме їх вперше бачать пошукові роботи та реальні користувачі. Ці метатеги дають уявлення про зміст веб-ресурсу, представляють його у видачі, є прямим фактором ранжування, тому вони мають бути цікаві та інтригуючі. З цією метою радимо дотримуватися таких правил:
Теги можна брендувати — використовувати в заголовку назву бренду, ім’я автора, інформацію про виробника тощо. Для підвищення привабливості корисно додати в опис вигоду — яку користь отримає клієнт, якщо перейде на сайт. Важливо також дотримуватися принципу унікальності заголовків сторінок. Ще одне правило стосується оптимізації ієрархії тегів за допомогою заголовків Н1-Н6. Їх застосування полегшує розуміння структури та змісту контенту. Заголовок Н1 має бути унікальним та єдиним на сторінці, H2 може містити в собі підзаголовок H3 (бажано, щоб їх було два), але не навпаки.
Чому потрібно оптимізувати контент для мобільних пристроївРозповсюдженість мобільних пристроїв призвела до того, що трафік зі смартфонів значно перевищує стаціонарний. Тому бізнес в інтернеті, сайт якого не пристосований до мобільних гаджетів, може втратити значну кількість потенційних клієнтів. Мобільна оптимізація також важлива для ранжування. Правильна адаптація контенту для мобільних пристроїв передбачає врахування таких факторів:
Веб-сайт має бути легко навігованим, кнопки та посилання повинні бути логічно розташовані та достатньо великі для зручного натискання. Як бачимо, контент відіграє важливу роль у ранжуванні веб-ресурсу пошуковими алгоритмами та впливає на рівень відвідуваності потенційними клієнтами. Унікальний та корисний контент допомагає виділитися серед конкурентів, сприяє зростанню авторитету сайту. Хоча його створення потребує часу та зусиль, результат цілком виправдовує витрати.
2 вересня о 13:29
|
382 перегляда
Також читайте статті про проект: 1. Сайт для школи
2. Електронні щоденники та журнали
|