Погружні блендери для здорового харчування: переваги купівлі

Здорові звички необхідно розвивати з найменшого віку. Якщо у вашій родині є малі діти, школярі, правильне харчування дуже важливе, адже від нього залежить всебічний розвиток. Необхідно не лише правильно обирати продукти, але й кухонну техніку для приготування їжі. Погружні (занурювальні) блендери, замовити які онлайн можна в інтернет-магазині https://www.ctrs.com.ua/ru/blendery/tip-blendera_pogruzhnoy/, допоможуть вам готувати багато корисних справ. Причому готування за допомогою погружного блендера займає мінімум часу.

AD_4nXeCnZFXLW9jYvBBq1kwYIH3ifnfeuHu6hvwUCUcMT7kRWnjapnyuYJO9At45GjEZIPcL3mgI_axlWGjh6VtHw7Ghude0ugt-PWabz9oG7S3Aj6zgfrWDnVAeNTmAr0Gg8ttjFFfPqWBCESdkx6lm2V4nl4?key=N6ztTgECJT_7KOmI6Aeprg

Переваги купівлі занурювального блендера

Це компактні та легкі кухонні пристрої, що робить їх ідеальним вибором для будь-якої кухні, незалежно від її розмірів. Вони легко поміщаються в кухонний ящик або на полицю, не займаючи багато місця. Крім того, їх зручно використовувати однією рукою, що дозволяє швидко приготувати страви навіть у процесі іншої кухонної роботи.

1. Багатофункціональність. Погружні блендери здатні виконувати безліч функцій: збивання, подрібнення, змішування, приготування пюре, соусів, кремів та навіть супів. Деякі моделі оснащені додатковими насадками, які розширюють їх можливості і дозволяють ще більше експериментувати на кухні.
  2. Легке очищення. Більшість погружних блендерів має знімні частини, які можна мити в посудомийній машині. Кухонний пристрій не потребує важкого догляду.
  3. Висока потужність та ефективність. Сучасні моделі погружних блендерів Tefal, Braun, Bosch тощо оснащені потужними моторами, завдяки чому подрібнення навіть твердих продуктів чи льоду стає легкою справою.

Перелік переваг можна продовжувати й далі. Але головне те, що маючи блендер занурювального типу, зможете приготувати багато корисних та поживних страв.

AD_4nXeJGdK12ZrMc6v8-HjN2VPPOVRTeE7vCKvi75Pkseim4Ex39oSKMsLa0Qf66UC8TWHC2M58V8EjvVriWYlAR6Tz8di6g_soS_tZ6Li8hvTBV-6kjd_u4Bh2Dj35TwFHpnEWaqTezeuiCKu1j6Drr5aA_7c?key=N6ztTgECJT_7KOmI6Aeprg

Користь їжі, приготовленої за допомогою блендера

Завдяки швидкому подрібненню та змішуванню інгредієнтів, погружний блендер допомагає зберегти максимальну кількість вітамінів та мікроелементів у страві. Це особливо важливо для тих, хто прагне дотримуватись здорового харчування і отримувати всі необхідні речовини з їжі.

1. Використовуючи погружний блендер, можна легко приготувати різноманітні здорові страви: овочеві пюре, смузі, крем-супи, соуси на основі овочів та зелені. Це дозволяє включати у раціон більше овочів і фруктів, що позитивно впливає на загальний стан здоров'я.
  2. Контроль за складом страв. Готуючи їжу самостійно за допомогою погружного блендера, ви точно знаєте, які інгредієнти використовуються. Це дозволяє уникати додавання шкідливих консервантів, підсилювачів смаку та інших хімічних добавок, що часто присутні у готових продуктах, які ми купуємо в супермаркетах.
  3. Погружний блендер дозволяє швидко і зручно приготувати різноманітні страви. Це особливо важливо для тих, хто має обмежений час на приготування їжі, але прагне дотримуватись здорового харчування.

Купити блендер занурювального типу можна в інтернет-магазині за ціною від 700 гривень. Недорогі моделі зазвичай застосовують для роботи з м’якими продуктами. Якщо ж бажаєте придбати потужнішу модель від провідних брендів, орієнтуйтесь на ціни від двох тисяч гривень і вище.

25 липня о 11:02 | 212 переглядів