Основні типи просування товарів у мережі

Світовий ринок електронної торгівлі нараховує мільярди доларів. Тому відмовлятися від можливостей, які він надає, – це гальмувати розвиток бізнесу. Але важливо розуміти, що конкуренція в Інтернеті дуже висока, тому просте розміщення товару на власному сайті чи маркетплейс нічого не дасть. Необхідно займатися його просуванням. Сьогодні існує безліч способів просування товарів у мережі – SEO, Google Ads, реклама у соціальних мережах тощо. Кожен метод має свої плюси і мінуси. Розглянемо їх детальніше.

Контекстна реклама продукції

Цей спосіб вважається одним з найшвидших. Суть контекстної реклами полягає в тому, що користувачам показуються оголошення, виходячи з їх запитів у пошуковому рядку. Рекламні повідомлення, зазвичай, виводяться у верхніх позиціях видачі. Візуально вони майже не відрізняються від звичайних результатів видачі. Контекстна Гугл реклама є відмінним способом виявитися вище конкурентів у Топі.

Особливості такого просування:

  • вартість реклами безпосередньо залежить від частотності запиту;

  • запити з низькою частотою мають невелике охоплення, зате аудиторія є максимально релевантною;

  • запити із середньою частотою дозволяють охопити велику аудиторію, але й ціна розміщення відповідна;

  • високочастотні запити дають величезне охоплення, але лише частина оголошень досягає саме цільової аудиторії.

Розміщення реклами у тих відбувається на основі аукціону. Фахівці агентства pengstud.com зазначають, що контекстна реклама здатна дати гарний приріст, але лише за наявності достатнього бюджету. У решті випадків краще придивитися до інших методів просування.

SEO просування

Позиції сайтів у пошуковій видачі розраховуються пошуковими системами за певними алгоритмами. Враховуються такі фактори:

  • якість оформлення карток, структура каталогу, доступність зворотного зв'язку;

  • адаптивність та швидкість завантаження інтерфейсу, налаштування зображень, наявність дублікатів;

  • корисність контенту, наявність сторінок у соціальних мережах, зворотні посилання ресурс і т.д.

SEO просування – це справжнє мистецтво. Воно здатне дати високу конверсію на великій дистанції. Але сам результат доведеться чекати щонайменше 2-3 місяці. Вартість просування залежить від обсягу та типу робіт. На сайті маркетингового агентства https://pengstud.com/ можна дізнатися про приблизні розцінки, а також подати запит на точний прорахунок.

Реклама у соціальних мережах

Сьогодні акаунти в соціальних мережах має більшість людей, які користуються мережею Інтернет. Тому вони чудово підходять для реклами товару.

Таргетована реклама

Цей вид просування передбачає показ рекламних оголошень аудиторії з можливістю обліку її геолокації, віку, інтересів. Щоб досягти успіхів, важливо чітко розуміти свого покупця, а також знати особливості подачі матеріалу на конкретному майданчику.

SMM просування

Суть даного просування полягає у створенні рекламних сторінок у соціальних мережах з метою прямого продажу товару, або залучення потенційних покупців на сайт.

SMM просування передбачає:

  • створення контент-стратегії;

  • розробку контенту;

  • регулярне розміщення постів, спілкування з аудиторією;

  • реклама сторінки різними способами.

На відміну від онлайн-реклами, методи просування онлайн дозволяють досить точно прорахувати ефективність просування. Але займатися подібною розкруткою без знань не вдасться. Існує великий ризик втрати грошей. Тому краще довіряти просування експертам. Звичайно ж, не варто вірити першій компанії, що попалася. Виконавець не повинен обіцяти золоті гори. Усі послуги повинні підкріплюватися договором.

28 березня 2024 о 14:38 | Оновлено 28 березня 2024 о 15:17 | 795 переглядів
Також читайте статті про проект:    1. Сайт для школи     2. Електронні щоденники та журнали