Підготовка до ЗНО з англійської мови: особливості та з чого почати?

Підготовка до ЗНО з англійської мови – справа комплексна. З якої сторони підступитись ?  Щоб дізнатися, як підготуватися до ЗНО з англійської, для початку слід розібратися в якому форматі цей предмет будуть здавати в цьому році й які зміни  відбулись.
65c23bff4a0f6.webp

Хіба ЗНО не скасували?

Багато людей плутають ЗНО з НМТ. Тут дуже легко збитися з пантелику оскільки НМТ по старій пам’яті ще досі назвивают ЗНО.

Давайте розберемося у чому різниця.

До 2022 року, для вступу до ВНЗ потрібно було складати 3 обов'язкових тести ( ще + один на вибір, залежно від спеціальності). Ці тести називалися ЗНО - Зовнішнє Незалежне Оцінювання. ЗНО з кожного предмету складалося в окремі дні та в окремій аудиторії. Складачі заповнювали відповіді спочатку в спеціальному зошиті, потім ці відповіді переносили в бланк. І чекали на результати.

У зв'язку з війною, Міністерство освіти прийняло рішення змінити формат тестування. Тепер усі ЗНО складаються у скороченому форматі й як єдиний тест - НМТ (Національного Мультіпредметного Тесту). Проще кажучи, 4 предмети об'єднуються в один тест, розділений на 4 блоки згідно з цими 4-ма предметами (сподіваюся, що ми вам не зламали мозок).

НМТ складається у форматі комп'ютерного тесту, де ви зразу можете дізнатися результат.

У 2024 НМТ включатиме українську мову і література, математика, історія України) та 1 на вибір.

Багато абітурієнтів обирають саме англійську мову в якості 4-го предмета. Ось про неї і поговоримо.

Саме ЗНО у цьому році  здають ті, хто   закінчив бакалавріат та планує вступати у магістратуру. Цей екзамен ще називається ЄВІ – Єдиний Вступний Іспит.

Тобто,  школяри здають НМТ, а ті, хто закінчив бакалавра – ЗНО.

Структура НМТ/ЗНО з англійської мови

Як ми вже казали, у 2024 році ЗНО з англійської мови відбудеться в рамках Національного мультипредметного тесту (НМТ) , як ми вже казали вище. Тестові завдання для  іспиту  розробляються на основі затвердженої програми ЗНО минулих років.

У цьому році тест з англійської мови має 32 питання, які розділені на кілька категорій:

• 5 завдань із вибором однієї правильної відповіді.

У цих завданнях вам слід обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.

• 11 завдань із встановлення відповідностей.

У цьому типі завдань вам буде надано слова чи фрази, і ваше завдання - встановити відповідність між ними.

• 16 завдань із заповнення пропусків у тексті.

Вам слід вставити відповідні слова чи фрази, які логічно доповнюють текст і забезпечують його правильність та зв'язність.

Особливості складання ЗНО/НМТ з англійської мови для школярів у 2024 році в Україні

• Завдання  з англійської мови оцінюються за 12-бальною шкалою. Для отримання сертифікату з англійської мови необхідно набрати не менше 20 балів.
  • Не буде завдань  із письмовою розгорнутою відповіддю та завдань із аудіювання
  • На виконання всіх завдань мультипредметного тесту з англійської мови виділяється 60 хвилин.
  • У 2024 році не буде проведено пробного тесту з англійської мови, проте є можливість самостійно пройти тренувальне онлайн тестування на веб-сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Теми які потрібно знати для успішного складання НМТ/ЗНО

Загальні знання про світ

• Географія
  • Історія
  • Наука
  • Технології
  • Культура
  • Соціальні та культурні теми
    • Сім'я
    • Друзі
    • Школа
    • Робота
    • Відпочинок
    • Подорожі
    • Здоров'я
  • Актуальні події
    • Події в світі
    • Події в Україні

Здається , що матеріалу дуже багато і ти не встигнеш підготуватися ? Не хвилюйся! Разом з Антишколою ти зможеш підготуватися до  ЗНО/НМТ на високі бали  і досягти своєї мрії.

Наші курси розроблені досвідченими викладачами, які знають, як ефективно навчати англійській мові.

Ми допоможемо тобі:

Навчитися розуміти та використовувати основні граматичні структури та лексику

Розвивати навички читання, письма, говоріння та аудіювання

Підготуватися до всіх типів завдань

Не відкладай свою мрію на потім, починай готуватися до  іспиту з Антишколою вже сьогодні!

16 лютого о 10:47 | Оновлено 16 лютого о 10:51 | 342 перегляда