Як обрати надувний басейн?

Літній відпочинок неможливо уявити без купання, яке рятує від спеки та дарує приємні емоції. Якщо у вас немає можливості бувати на морі чи річці так часто, як хочеться, чудовою альтернативою стане надувний басейн (https://aquapolis.ua/pools/tip_bassejna/naduvnye.html). Ви можете скористатися басейном у будь-який час і встановити його в будь-якому зручному місці: на дачі, літній терасі біля будинку або виїхати з ним на природу.

Переваги надувних басейнів

• Швидкий та простий монтаж дозволяє встановити надувний виріб без зайвих зусиль та в будь-який час.

• Завдяки легкій вазі такий басейн зручно брати із собою у поїздку. Також надувні басейни можна встановити на майданчику як ігровий манеж.

• Ще однією перевагою надувного басейну є м'яке дно та борти. Тому надувний басейн дуже зручний та підходить найменшим дітям.

Види надувних басейнів

Залежно від вікової групи користувачів надувних басейнів, ці пляжні аксесуари поділяються на:

• Дитячі

• Дорослі, або сімейного типу

Дитячі надувні басейни

Дитячі басейни Bestway та Intex подані широким асортиментом виробів, які враховують усі вікові категорії дітей: від немовлят молодше одного року до 12-річних підлітків.

Наприклад, для дворічного малюка чудовим варіантом стане надувний басейн Bestway 51145 Солодка полуниця. Яскравий принт у вигляді стиглої полуниці приверне увагу дитини та зробить купання веселим та цікавим. Басейн також можна використовувати як ігровий манеж, наповнивши його кульками.

Для купання компанії маленьких дітей підходить басейн у формі дитячої ванни. Басейн досить просторий, щоб вмістити 3-4 дітей, і при цьому компактний під час транспортування.

Басейн Bestway 57266 завдяки своїм габаритам вміщує кількох малюків. Басейн виготовлений з тришарового армованого полівінілхлориду. Конструкція виробу включає підтримувальне кільце. Це робить басейн міцним та стійким. М'які борти не прогинаються під вагою дитини.

Дорослі басейни або басейни сімейного типу

Для дітей середнього шкільного віку підійдуть басейни сімейного типу, де дитина може купатися з усією родиною або під наглядом дорослих.

Наприклад, надувний басейн Intex 28158 із картриджним фільтром – відмінний варіант для проведення літнього відпочинку у родинному колі або компанії друзів. Басейн вміщує кількох людей, при цьому має компактний розмір і легку вагу. Ви можете брати виріб із собою у поїздку на природу або на дачу.

Переваги надувного басейну Intex 28158:

• Тришарова армована чаша ПВХ забезпечує міцність та стійкість конструкції.

• Картриджний фільтр очищує воду та гарантує комфортне та безпечне купання.

Рекомендації щодо вибору та монтажу надувних басейнів

• Перед купівлею переконайтесь у цілісності виробу, перевірте басейн на наявність дефектів.

• Якщо ви обираєте басейн для дитини, переконайтеся, що розмір виробу підходить до зросту малюка.

• Купуйте сертифіковані вироби перевірених брендів, як-от Bestway та Intex.

• Перед установкою басейну ознайомтеся з інструкцією та дотримуйтесь правил, що зазначені там.

• Встановіть басейн на рівне тверде місце без зайвих предметів чи сміття, що ризикує проткнути матеріал чаші.

Надувний басейн додасть яскравих емоцій та подарує незабутні спогади про літній відпочинок біля води.

27 березня 2023 о 14:34 | Оновлено 3 квітня 2023 о 15:04 | 40,038 переглядів