Місяць кібербезпеки в Україні

Долучайтесь до заходів Місяця кібербезпеки в Україні!

В кіберпросторі, що активно формується в Україні, питання безпеки набувають великого значення.

Саме тому кібербезпека повинна стати частиною культури суспільства.

Задля цього Торгово-промислова палата України за підтримки РНБО України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, кіберполіції МВС України проводять Місяць кібербезпеки.

Серед заходів Місяця кібербезпеки в Україні заплановано організацію дистанційного навчання та публікацію матеріалів курсу «Кібергігієна в  закладах загальної середньої освіти» на порталі "E- schools" (https://e-schools.info) спільно з Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Долучайтесь до заходів Місяця кібербезпеки в Україні!

Будьте уважні та обережні в кіберпросторі!

9 жовтня 2020 о 09:03 | Оновлено 4 грудня 2020 о 07:37 | 44,887 переглядів