Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки видало рекомендації закладам загальної середньої освіти щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році

Початок 2020/2021 навчального року у закладах загальної середньої освіти розпочнеться відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці.

Рішення щодо особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти приймає педагогічна рада закладу освіти з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42.

Заходи щодо відновлення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти:

• створення умов для мінімізації ризику інфікування;
  • передбачення місць для дезінфекції;
  • впровадження заходів соціального дистанціювання;
  • надання роз'яснення батькам щодо необхідності впровадження в закладі освіти обмежувальних заходів;
  • регулярний моніторинг з метою раннього виявлення захворюваності;
  • організація регулярної комунікації з батьками учнів;
  • спілкування педагогічних працівників з батьками переважно дистанційно.

Будьте здорові і пам’ятайте - прості речі рятують життя!

Завантажити документ

7 серпня 2020 о 16:27 | Оновлено 4 грудня 2020 о 07:37 | 45,947 переглядів