ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».

Вчись цікаво, в ігри грай - подарунки вигравай!

Шановні друзі!

Наш партнер  – арт-студія «Брістар», що розробляє освітні ігри, розробила захоплюючу гру «Герої Матемагіі».

«Герої Матемагіі» - гра з математики для молодшого шкільного віку, що дозволяє грати та цікаво вчитись.

Гравець перевтілюється в учня чарівника та рятує казкову країну від злих монстрів.

Арт-студія «Брістар» оголосила ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР для школярів-учасників гри, переможці якого отримають цінні призи, серед яких планшет (1 місце), смартфон (2 місце) та безкоштовний доступ до цікавих ігор і підручників.

Кращі гравці - користувачі порталу E-schools, безкоштовно отримають розширений пакет послуг електронного щоденника на 2020-2021 навчальний рік.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТУРНІРІ?

• Завантажити додаток «Герої Матемагії»;
  • Зареєструватися в системі (у головному меню натиснути кнопку з капелюхом та створити нового користувача);
  • ВВЕДІТЬ  ПРОМОКОД «ES2020». Це дасть можливість приймати участь в розіграші подарунків і від порталу E-schools.
  • Перемогти у грі монстрів в чотирьох зонах (додавання, віднімання, множення та ділення), таким чином довести, спроможність брати участь у турнірі;
  • Після відкриття порталу – грати та заробляти бали.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

9 квітня 2020 о 09:30 | Оновлено 4 грудня 2020 о 07:32 | 57,997 переглядів