Місце на диску

Вимушені заходи по зменшенню обсягу дискового простору

Шановні користувачі!

Ми зіткнулися з наймасштабнішою проблемою сторіччя. Оскільки зараз всі люди вимушені знаходитися вдома, навантаження на портал E-schools.info зросло у багато разів, дисковий простір заповнюється в геометричній прогресії, тому ми вимушені застосувати радикальні заходи.

До 31.03.2020р. вам необхідно самостійно зменшити обсяг простору, що займає сайт вашого закладу освіти, до 2,5 Гб.

З 01.04.2020 р. нам доведеться на власний розсуд видаляти з сайтів інформацію, що перевищує 2,5 Гб.

Інакше портал фізично не зможе працювати.

Просимо поставитись з розумінням до такого вимушеного заходу.

Якщо ви потребуєте більшого простору для зберігання інформації, його можна придбати згідно нижче наведених тарифів:

до 2,5 Гб – безкоштовно;
2,6 Гб - 5 Гб - 1000 грн. до кінця поточного року;
5,1 Гб -10 Гб - 2000 грн. до кінця поточного року;
від 10 Гб - 5000 грн. до кінця поточного року.

Файли, які були надіслані у приватному листуванні через портал E-schools.info, будуть зберігатися на порталі один місяць, надалі вони будуть самознищуватись.

При умові регулярного заповнення педагогами електронних журналів, що функціонують на порталі E-schools.info, заклад освіти БЕЗКОШТОВНО отримує збільшений обсяг простору для зберігання інформації до 5 Гб.

За умови придбання закладом освіти пакету "Розширений" - обсяг простору для зберігання інформації необмежується.

Звертаємо вашу увагу, що сервіси порталу E-schools.info у базовому варіанті надаються БЕЗКОШТОВНО, а на час карантину також БЕЗКОШТОВНО доступні функції розширеного пакета послуг електронного щоденника.

Батьки можуть користуватися електронним щоденником лише у тих закладах освіти, де заповнюється електронний журнал.

Дякуємо за співпрацю і розуміння!

Команда проєкту «E-school.

Для того, щоб подивитися місце на диску, яке займає ваш сайт, будь ласка, натисніть ліворуч під меню сайту "Довідка про сайт"

Зверніть увагу! Інформація доступна лише авторизованим користувачам.

27 березня о 09:06 | Оновлено 6 квітня о 13:46 | 2,963 перегляда
Також читайте статті про проект:    1. Сайт для школи     2. Електронні щоденники та журнали