Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!

Команда проекту «Е-schools» запрошує взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті», яка відбудеться 7-8 лютого 2019 року у м. Івано-Франківську.

Шановні колеги!

Команда проекту «Е-schools» спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України, Інститутом модернізації змісту освіти, Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті», яка відбудеться 7-8 лютого 2019 року у м. Івано-Франківську.

Передбачаються такі напрями роботи конференції:

• Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти.
  • Застосування ІКТ при підвищенні кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.
  • Використання ІКТ у національно-патріотичному вихованні молоді

Під час конференції передбачається робота виставки «Сучасні смарт-рішення в освітньому процесі» та проведення майстер-класів по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти з врученням сертифікату.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/3e7xnZ

Більш детальна інформація про умови участі буде надісланіа на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Програма конференції передбачає проведення виставки-презентації книг, присвяченої героям АТО, вистави монотеатру "Кут" за участю народного артисту України Смотрителя В.П., екскурсію містом Івано-Франківськ.

Буде нагода взяти участь у екскурсії до Буковелю.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

З повагою,

Команда проекту «Е-schools»