Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая

Результати розіграшу подарунків для вчителів до Дня святого Миколая від партнера проекту E-Sсhools - компанії BRAIN.

Шановні друзі!

Раді повідомити вам результати розіграшу подарунків до Дня святого Миколая від партнера проекту E-Sсhools - компанії BRAIN (https://brain.com.ua/).

Розіграш проводився серед 84 зареєстрованих учасників за допомогою незалежного ресурсу для проведення випадкових розіграшів - randompicker.com.

Серед учасників було розіграно 10 призів.

Переможці розіграшу отримують такі подарунки:

WiFi маршрутизатор «VINGA»:

1. Холоша Ірина Леонідівна - Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ с.№5 Роменської міської ради Сумської області

2. Іскоростенська Тетяна Миколаївна - КЗ "Тетіївський НВК "Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ступенів" Тетіївської міської ради Київської області

Комплект «VINGA» клавіатура та миша:

3. Борух Марія Романівна - Львівська лінгвістична гімназія

4. Сурякова Наталія Миколаївна - НВК №30 "ЕКОНАД"

Оптична миша:

5. Рагімова Наталія Михайлівна - Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

6. Захаренко Олена Григорівна - Переяслав-Хмельницька гімназія

Флеш накопичувач:

7. Пацай Богдан Дмитрович - Ірпінське НВО "Ірпінський ліцей інноваційних технологій - Мала академія наук"

8. Юр'єва Валентина Іванівна - Комунальний заклад "Тетіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей"

9. Шпак Тетяна Леонтіївна - Ліцей "Голосіївський" №241 міста Києва

10. Дедушинська Аліна-Ангеліна Валеріївна - Херсонський академічний ліцей імені О. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

Ми вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів і безмежного натхнення у вашій роботі!

Найближчим часом ми зв’яжемось з переможцями для уточнення інформації стосовно відправлення призів.

20 грудня 2018 о 09:19 | Оновлено 10 жовтня 2019 о 06:34 | 42,136 переглядів