Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!

Пропонуємо розглянути можливість придбання для закладів освіти дидактичних мультимедійних матеріалів!

Шановні колеги!

Пропонуємо розглянути можливість придбання для закладів освіти дидактичних мультимедійних матеріалів для 1-х класів НУШ та дидактичних мультимедійних матеріалів з усіх освітніх галузей для інших класів.

Дидактичні мультимедійні матеріали забезпечують впровадження компетентнісного підходу в освітньому процесі, полегшують роботу вчителя, мотивують дітей до навчання.

Мультимедійний контент має не лише демонстраційний характер, а й містить питання для обговорення, творчі завдання та пропозиції, які сприяють розвитку критичного мислення, покращенню уваги, спостережливості, розвитку уяви, фантазії, творчих здібностей учнів, а також спонукають до проведення різноманітних досліджень, творчих проектів та експериментів.

Приклади відеосюжетів:

Стан води у природі

Історія виникнення функції

Математика та білка

Рівняння та залізниця

Казка про капельку

Для отримання доступу до демонстраційної версії залиште, будь ласка, заявку у формі за посиланням:

14 грудня 2018 о 16:56 | Оновлено 9 жовтня 2019 о 13:13 | 42,330 переглядів