Зухвалі

"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.

Протягом тижня з 28  жовтня по 3 листопада в сучасному спортивному комплексі Міжнародної тенісної академії, ми будемо тренуватися та спілкуватися про важливе.

Ми пропонуємо дітям відчути смак реальних досягнень, ефективну дисципліну, командну роботу та надихаючі знайомства.

Ми віримо, що спорт це ідеальна платформа для розвитку особистості, тому з Зухвалими будуть працювати професійні психологи та коучі, що допоможуть розвинути лідерські якості, розпізнавати емоції та покажуть як будувати гармонійні відносини з друзями та рідними.

Протягом цього тижня Зухвалі зустрінуться з Олімпійськими чемпіонами, зокрема з Олексієм Торохтієм та Христиною Стуй.

Проведуть бесіди з надихаючими спікерами на теми: здорового харчування, запобігання травм, особистісного розвитку та інше.

На осінніх канікулах на вас чекають два табори:

RUN+BOX

Де разом з найкрутішими тренерами ми навчимось техніці бою, зможемо подолати перший кросс, стати у перший спаринг  та покращити результати на спринтерських дистанціях.

На дітей чекають два основних напрямки тренування - біг та кікбоксинг.

А також додаткові заняття зі стретчінгу та плавання.

У таборі тренують:

Заслужений тренер України з легкої атлетики - Олег Лобанов.

Чемпіон України з кікбоксингу - Влад Григор’єв.

Ballerina days

Разом ми збудуємо ком’юніті впевнених у собі  та сильних дівчат.

Розвинемо граційність та пластичність, відчуємо свободу танцю та свободу думок.

Уяви дружню та комфортну атмосферу друзів та жіночності, що надихають,підтримують тебе, друзів, що люблять тебе.

У таборі тренують:

Чемпіонка україни зі спортивного танцю - Юлія Усаковська

Майстер спорту зі спортивної гімнастики - Дарина Усаковська

Зухвалі будуть жити у комфортабельних номерах на 3 особи та харчуватись 4 рази на день за спеціальним меню розробленим дієтологом.

Вартість участі 9500 грн за дитину.

Сімейна вартість - 8000 грн за дитину за умови участi двох дiтей

При переході з сайту E-school знижка 15%

Вік учасників від 6 до 14 років.

Рівень підготовки для участі не важливий.

Реєстрація на сайті -  http://zuhvali.com/runandbox_autumn_2018

За телефоном - +380675502075