"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.

Протягом тижня з 13 до 19 серпня в сучасній еко-школі “7fields” , що знаходиться в мальовничому передмісті Києва, ми будемо тренуватися та спілкуватися про важливе.
На дітей чекають два основних напрямки тренування - біг та кікбоксинг. А також додаткові заняття зі стретчінгу та функціональні тренування.
Серед тренерів табору: чемпіон світу з ММА, майстри спорту з легкої атлетики, акробатики та гімнастики, заслужені тренери України.
Ми склали оптимальну програму для знайомства зі спортивною дисципліною та повноцінного фізичного розвитку.
Ми віримо, що спорт це ідеальна платформа для розвитку особистості, тому з Зухвалими будуть працювати професійні психологи та коучі, що допоможуть розвинути лідерські якості, розпізнавати емоції та покажуть як будувати гармонійні відносини з друзями та рідними.
Протягом цього тижня Зухвалі зустрінуться з Олімпійськими чемпіонами, зокрема з Олексієм Торохтієм та Христиною Стуй.
Проведуть бесіди з надихаючими спікерами на теми: здорового харчування, запобігання травм, особистісного розвитку та інше.
Вартість участі у таборі - 8500 грн.
Що отримає ваша дитина:
● 7 днів проживання у комфортабельній еко-школі
● 5-ти разове харчування з урахуванням всіх дієтичних особливостей
● 3 тренування на день
● Зустрічі з олімпійськими чемпіонами та надихаючими спікерами
● Новий рівень фізичної підготовки
● Друзі на все життя
● Яскраві емоції
Ми пропонуємо дітям відчути смак реальних досягнень, ефективну дисципліну, командну роботу та надихаючі знайомства.
Відкрийте можливості спорту для своєї дитини прямо зараз та зареєструйтеся на сайті: http://zuhvali.com/

24 липня 2018 о 15:43 | Оновлено 28 серпня 2018 о 12:32 | 38,503 перегляда