Запрошуємо в МійКлас

Шановні користувачі, запрошуємо в МійКлас!

НАЙКРАЩИЙ ПОМІЧНИК В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ

Інструмент цифрового навчання МійКлас пропонує широкий спектр матеріалів - завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

ДОПОМОГА СУЧАСНОМУ ВЧИТЕЛЮ

Модернізуйте свою роботу, створюючи електронні домашні завдання! Роботи виправляються автоматично, а оцінки можна легко перенести у електронний журнал. Крім того, учні швидко дізнаються свої оцінки і вчаться на своїх помилках.

ВЧИТИСЯ ЛЕГКО З МІЙКЛАС

Більше не турбуйся про оцінки! МійКлас допоможе тобі швидко вчитися, пояснюючи будь-яку тему та допомагаючи зрозуміти будь-яке завдання.

ПІДТРИМАЙТЕ НАВЧАННЯ ДИТИНИ З МІЙКЛАС

Турбуєтеся про успіх дитини? Важко пояснити домашнє завдання? МійКлас пояснить Вашій дитині будь-яке завдання і допоможе підготуватися до контрольних робіт, а також інформуватиме Вас про досягнення та прогрес у шкільних предметах Вашої дитини.

Приєднуйтесь до МійКлас прямо зараз, щоб ефективно і без стресу впровадити інноваційні технології в процес навчання!

29 травня 2018 о 15:08 | Оновлено 28 серпня 2018 о 13:55 | 40,572 перегляда