Редагування зовнішнього виду сайту

Для редагування зовнішнього виду  сайту  у верхньому меню  "Налаштування" перейти до пункту "Зовнішній вигляд".

1. Змінити шапку сайту.
  • Обрати відображення Шапки сайту, для цього оберіть один з пунктів Маленька фотографія( маленьке фото школи) або Велика фотографія( логотип школи).
  • У разі вибору Великої фотографії можливо змінити розмір Шапки сайту, для цього зняти галочку з пункту На внутрішніх сторінках сайту зменшити висоту фотографії в шапці на третину.
  • Для вимкнення відображення стандартної картинки у шапці сайту зняти галочку з пункту Відображати стандартні картинки в шапці.
  • Щоб вимкнути синю підкладку для назви навчального закладу зняти галочку з пункту Відображати синю підкладку під назвою НЗ.
  • Зберегти.
2. Додати логотип або маленьку фотографію школи
  • Завантажити фотографію або логотип школи, для цього натиснути "Огляд..." у розділі "Змінити фотографію".
  • Визначити область фотографії у пункті Область фотографії для логотипу.
  • Зберегти.
3. Змінити оформлення сайту
  • Обрати  один з варіантів Background (фон для центрального блоку) дозволить прикрасити фон для сторінок сайту.
  • На сайті закладів освіти є можливість змінювати фон основного зовнішнього блоку сайту. Зробити це можливо в полі
    "Background (фон для зовнішнього блоку)". Приклад заповнення цього поля:

де:
    #ffffff - hex-налаштування кольору

url('https://e-schools.info/images/header-bg/bg-1.jpg') - шлях до фонового зображання

no-repeat - повторення фону по вертикалі так горизонталі

center -100px - розташування.
  • Можливо самостійно вибрати колір і картинку для фону (сподіваємося на вашу відповідальність). А ми пропонуємо кілька готових варіантів.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги,
задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.