про проект

about

Проект e-schools впевнено працює в галузі інформаційних послуг України вже п'ятий рік поспіль, безкоштовно створюючи сайти для всіх навчальних закладів України. За цей час нами було проведено декілька освітніх конференцій, понад сотню навчальних програм підвищення кваліфікації, та безліч презентацій. Від МОН України отримані грифи на використання ресурсу та програм підвищення кваліфікації. Ми вважаємо, що в сучасних реаліях життя, у кожної людини повинна бути можливість повноцінно працювати в мережі, швидко та безпечно отримувати доступ до будь-якої інформації. Тому наша мета надати можливість працювати онлайн всім навчальним закладам без обмежень. Розміщуючись на нашій платформі, школа отримує повноцінний сайт та електронні журнали, батьки та учні - миттєвий доступ до щоденників, новин та спілкування між собою.

2 500 000
+

Кiлькiсть користувачiв платформи

4511

Кiлькiсть шкiл, якi користуються платформою

176

Мiст де представлена платформа

100 %

Безкоштовно

На платформі e-schools ви можете створити сайт, розмістити інформацію про навчальний заклад, сформувати повноцінний архів документів, навчальних матеріалів та фотографій. Кожен користувач має власний кабінет з відповідними правами доступу до контенту сайту, вся приватна інформація про користувачів надійно захищена. Оцінки, домашні завдання, новини шкільного життя - все це зручно та своєчасно у вашому смартфоні, пк або планшеті. Наразі з нами співпрацюють понад 2,5 мільйона користувачів.

пiдлключити школу

новини проекту

news news
blog
Вітаємо з Днем працівника освіти!

Вітаємо освітян з професійним святом!

blog
Всеукраїнський конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»

У рамках Національного Місяця кібербезпеки вперше в Україні для студентської та учнівської молоді відбудеться конкурс під назвою “Кіберніндзя”.

blog
Вітаємо з Днем знань!

Вітаємо з Днем знань і початком нового навчального року! Даруємо знижки на розширений пакет послуг електронного щоденника!

ЗАЛИШИЛИСЯ
ПИТАННЯ? Напишіть
нам!

pen dots