about

Допомога

Інструкція по реєстрації на порталі Мій Клас

1. Що таке "Мій Клас" і як його використовувати?

Інструмент цифрового навчання Мій Клас пропонує широкий спектр матеріалів - завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

2. Отримання доступу до МійКлас з платформи E-schools

Обов'язковою умовою для реэстрації з платформи E-schools - активований запрошувальний код та заповненні наступні данні: Прізвище, Ім'я, По батькові та електронна пошта (e-mail).

Для того щоб перейти до МійКлас натисніть

Після переходу на сторінку порталу МійКлас натисніть Далі.

В наступному вікні відбуваєтся погодженя з правами користувача сайту МійКлас. Зверніть увагу, на початку речення вказуєтся ваше ПІБ(замість червоної стрічки на скріншоті).

Натисніть на квадрат відносно стрічки "Згоден(-на) з умовами використання порталу". Після чого натисніть Зареєструвати новий профіль користувача.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.