about dots

Новини проекту

Секрети успішної здачі іспитів з водіння: чому навчають автошколи у Тернополі


Щороку на дорогах України водіїв стає приблизно на 400 тисяч більше. Сьогодні автошколи у Тернополі готові приймати усіх охочих отримати права. Щоб отримати водійське посвідчення, треба здати спочатку теоретичний матеріал, а потім практичне керування у реальних умовах на дорозі. Яким аспектам треба приділити більше уваги та чим вирізняються форми іспиту з водіння – розглянемо детальніше.

Автошколи у Тернополі

У чому полягає якісна підготовка

До теоретичного іспиту можна підготуватись самостійно. Приймають таких водіїв при наявності паспорту, ідентифікаційного номеру, медичної довідки та талону про запис у сервісному центрі. Так само, як і про стоматології у Тернополі, про автошколи можна дізнатися на сайті-довіднику Places.in.ua.

Кожен майбутній водій перед вирішальним днем відчуває страх та невпевненість у своїх силах. Досвідчені автовласники, у яких за плечима роки досвіду, радять:

  • Відпочивати та виспатися перед іспитом, щоб бути у гарному фізичному та ментальному стані.
  • Опанувати свої емоції та не хвилюватися. Здати іспити з першого разу реально.
  • Добре вивчити теорію, давати чіткі відповіді.

Для здачі першої частини (теоретичної) потрібно відповісти на 20 тестових запитань. Є обмеження за часом, в середньому на одне питання відводиться близько 1 хвилини. Загалом іспит триває пів години. Тестування відбувається на комп’ютері, тому треба володіти навичками роботи на пристрої. Допускається лише дві помилки для отримання зарахованого результату. Дається лише три спроби здати теоретичний матеріал, в іншому разі потрібно брати дозвіл.

Після успішного оволодіння теоретичним матеріалом учень відправляється на 40 годин практики. За її результатами теж потрібно буде здавати іспити на водіння.

Рекомендації щодо іспитів у МРЕВ

Лайфхаки, які допоможуть успішно здати теоретичний та практичний іспит з водіння:

  • Заздалегідь подивитись в інтернеті питання з керування, які можуть бути на іспитах, добре опрацювати їх, завчити.
  • При опитуванні є змога одразу продивитись усі питання на моніторі. Відповідайте спочатку на ті, в правильності яких повністю впевнені. Складні можна залишити на останок. Це дозволить правильно розподілити час, приділити більше уваги моментам, над якими треба подумати.
  • При підготовці важливо конспектувати матеріал, навіть якщо ви готуєтесь самостійно. Таким чином формуються глибші знання, є можливість швидко повторити матеріал перед іспитами.
  • Перед іспитом варто повторити найскладніші моменти.
  • Будьте чемними з інструктором під час складання практичної частини.
  • При тестуванні практичної частини треба буде виконати основні маневри. Екстремальної їзди та кіношних викрутасів ніхто не вимагає.
  • Якщо є змога, можна заздалегідь дізнатись про маршрут та опанувати дорогу й повороти.
  • Перед тим, як завести двигун авто, треба пристебнутися, прилаштувати під себе крісло й прослідкувати, щоб пасажир (інспектор) теж був пристебнутий паском безпеки.

Такий підхід дасть змогу опанувати свої емоції, зрозуміти, чого чекати від іспитів, психологічно заспокоїтись та здати все з першого разу. А ось приймати будь-які заспокійливі препарати не рекомендується.

Сер. 29, 2024, 12:23 після полудня | Оновлено Сер. 29, 2024, 12:25 після полудня | 402 перегляда

ЗАЛИШИЛИСЯ
ПИТАННЯ? Напишіть
нам!

pen dots