12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування

Представники проекту E-schools виступили на засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Представники проекту E-schools Титаренко І.Ю. та Безрученко В.С. виступили на засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку з презентацією "Хмарні сервіси в Новій українській школі".

Керівники управлінь освіти, що брали участь в нараді,  зацікавились можливостями, що надають сервіси проекту E-schools учасникам навчально-виховного процесу та висловили наміри впроваджувати проект у своїх регіонах.

13 жовтня 2017 о 11:42 | Оновлено 28 серпня 2018 о 12:35 | 34,466 переглядів