6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.

Представники проекту E-schools Безрученко В.С. та Щербіна А.А.  виступили на 8-му Українському форумі з управління Інтернетом IGF-UA  з презентацією "Питання впровадження електронних журналів в загальноосвітніх навчальних закладах".

Представники проекту E-schools Безрученко В.С. та Щербіна А.А.  виступили на 8-му Українському форумі з управління Інтернетом IGF-UA  (6.10.2017, секція  "Цифрове громадянство") з презентацією "Питання впровадження електронних журналів в загальноосвітніх навчальних закладах".

Учасники форуму рекомендували МОН України прискорити розробку нормативних актів щодо:

•         порядку електронного документообігу та впровадження електронних журналів в загальноосвітніх навчальних закладах;

•         запровадження цифрових компетентностей педагогічних працівників;

•         розробки механізмів мотивації педагогічних працівників за активне використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі (запровадження державою відповідних доплат).

9 жовтня 2017 о 16:24 | Оновлено 28 серпня 2018 о 12:35 | 34,364 перегляда