Чорна п'ятниця: секрети та хитрощі

Чорна П'ятниця вже стукає у двері: у 2023 році головний світовий розпродаж стартує 24 листопада. Це відмінна можливість вирушити на онлайн-шопінг та отримати цікаві речі за смішні гроші. Знижки зазвичай досягають 50, 70 і навіть 90%, причому у святковому sale беруть участь усі категорії товарів — від косметики та парфумерії до мобільної техніки та електроніки. Щоб покупки вийшли справді вдалими, а економія максимальною, дотримуєтеся нехитрих правил, перерахованих нижче.

7 головних рекомендацій до Black Friday

1. Не купуйте, не подумавши. Складно втриматися від спонтанних рішень, особливо коли яскравий банер на сайті так і кричить про божевільну вигоду, але все ж таки постарайтеся зберегти тверезість думок. Додали товар до кошика? Сходіть на перекур, випийте чаю або зробіть зарядку, а вже після, зі свіжим поглядом оформляйте або скасовуйте замовлення.
  2. Починайте покупки з найголовнішого. У вас, напевно, припасено в аркуші побажань кілька найзаповітніших рядків — наприклад, професійний квадрокоптер чи нішові французькі парфуми. Нехай для вас Чорна п'ятниця 2023 року почнеться саме з них, а потім із сумою, що залишилася, ви переглянете інші оголошення.
  3. Не відкладайте на потім. Ще з моменту заснування свята в 19 столітті американські магазини відчиняли свої двері рівно опівночі, а біля входу вже чекала неймовірна черга шопоголіків. З появою онлайн-магазинів штовхатися і мерзнути на вулиці вже не потрібно, проте традиція починати покупки о 00:00 актуальності не втратила. Якщо потрібний вам товар представлений на розпродажі в обмеженій кількості, не полінуйтеся замовити його вночі, інакше на ранок на вас може чекати порожня віртуальна полиця.
  4. Не полінуйтеся заздалегідь замовити розсилку інтернет-магазинів. Більшість онлайн-маркетів заздалегідь сповіщає клієнтів про те, у скільки почнеться розпродаж, які товари будуть виставлені зі знижкою та скільки триватиме акція. Вивчивши інформацію, ви зможете скласти свій інтернет-маршрут і зрозуміти, з чого краще почати полювання за святковими скарбами.
  5. Наперед уточніть актуальні ціни на найцікавіші товари. Не всі продавці зберігають порядність і зменшують ціну товар. Є й такі, хто заманює відвідувачів штучними знижками, заздалегідь змінивши вартість речей на більший бік. Не дайте себе обдурити та не зв'язуйтесь з шахраями.
  6. Дивіться не лише ціну товару, а й додаткові умови. Наприклад, в одному магазині навушники можуть коштувати дорожче, зате є кешбек 10%, що зрештою виходить вигідніше. Інші продавці дарують додаткові бонуси до покупок або пропонують безкоштовну доставку.
  7. Не купуйте зайві речі. Часто великі знижки буквально затьмарюють розум, і рука так і тягнеться купити все поспіль через копійчані ціни. Будьте розсудливі: вам явно не потрібен пуловер на три розміри менше «а що як схудну» або відверто неякісний посуд «про всяк випадок».

Вдалих покупок!

31 жовтня 2023 о 12:36 | 522 перегляда