Смартфон – ваш помічник у вивченні англійської мови

Вивчення англійської мови — це не тільки відвідування курсів, читання підручників і робота з репетитором. Це також можливість використовувати різні цифрові ресурси, які доступні на смартфоні. Смартфон — це потужний інструмент для покращення своїх знань, навичок і впевненості в англійській мові. Як можна використовувати смартфон, щоб досягти рівня впевненого мовця?

ejZfTRYBu5EZHmTjweJP3pY_k_MbmA_K2ocva6O68IEIjmzfbH9Y49Eq6lsD--676mxjiW25CPKivASQYhqh5JrAbbwOrgmnCSs75f2Sa8s0hi1kZoV2kRLaOKBIbbG0PMjYY83W6CHZpWvDjrcSdpE

Читання англійських сайтів

Одна з найкращих методик покращити свою англійську — читати англомовні сайти. На смартфоні ви можете легко зайти на будь-який сайт, який вас цікавить, читати статті, новини, блоги, рецензії. Це допоможе:

• Розширити словниковий запас і познайомитися з новими словами, фразами і ідіомами;
  • Покращити розуміння англійської мови на письмі;
  • Ознайомитися з різними стилями, жанрами і темами;
  • Довідатися багато цікавої та корисної інформації про різні сфери життя.

Для читання англійських сайтів достатньо купити бюджетний смартфон з найнижчими характеристиками. Але, звісно, краще дивитися в сторону більш просунутих девайсів, які зможете використовувати для інших цілей, в тому числі завантажувати вимогливі ігри та програми для обробки графічних зображень та проєктування інтер’єрних дизайнів.

Завантаження додатків для вивчення іноземних мов

Інший спосіб використовувати смартфон для вивчення англійської — завантажувати спеціальні додатки, які розроблено для цього. Є багато платних і безплатних програм, які дозволять опанувати іноземну мову навіть з нуля. Чому зручно вчити мови за допомогою додатків:

1. Можливість вчити нові слова за допомогою карток, тестів, ігор;
  2. Практикуєте граматику, правопис, аудіювання;
  3. Можна слухати адаптовані англомовні подкасти, аудіокниги, радіо;
  4. Дивіться короткі англомовні відео, фільми, серіали, мультфільми;
  5. Безпосереднє спілкування з носіями мови або іншими учнями через чати, форуми, відеозв'язок.

Для завантаження додатків для вивчення англійської на смартфон вам потрібно мати достатньо пам'яті на пристрої та доступ до магазину додатків (Google Play або App Store). Ви можете обирати додатки за своїми цілями, уподобаннями і можливостями.

EO91ElAA3mx2hMBheELe5qLaDknrO5lFGdjbL5sxA853gDyh_cx-bXSTT7GyusYeCX55dUwNmnhYopVBl8jhLYkmIVFL-2WjCZdYaD3PP7bAdz08JN98to1splQhpbxg0_4y0fKEAYaLhRcWngMCiPI

Спілкування з друзями іноземною мовою

Ще одна можливість, яку дає смартфон для вивчення англійської, – це спілкування з друзями англійською. Пристрій дозволяє вам:

• Знаходити друзів по інтересах, хобі, професії тощо;
  • Писати повідомлення, листи, коментарі;
  • Робити аудіо- або відеодзвінкі;
  • Ділитися фото, відео, музикою;
  • Запрошувати друзів до спільних проєктів, заходів, подорожей.

Спілкування з друзями англійською мовою має багато переваг. Воно:

1. Розвиває розмовну мову і навички комунікації;
  2. Поліпшує розуміння культури, звичаїв, менталітету тощо;
  3. Збагачує життєвий досвід і світогляд;
  4. Надихає та мотивує до подальшого навчання;
  5. Дарує радість і задоволення.

Для спілкування без меж достатньо завантажити популярні месенджери або додатки відомих соціальних мереж. Зазначимо, що ці програми є доволі вибагливими щодо технічних можливостей вашого телефона. Саме з цієї причини рекомендуємо вибирати смартфони середньої цінової категорії на Android або iOS. Виробники забезпечують тривале оновлення операційної системи. Перерахованими вище способами вивчення іноземних мов можуть скористатися як діти, так і дорослі люди.

21 червня 2023 о 09:19 | 589 переглядів