Віддалена робота

Віддалена робота стала необхідністю одразу після того, як людство стикнулося із пандемією коронавірусу.

Віддалена робота стала необхідністю одразу після того, як людство стикнулося із пандемією коронавірусу. Багато працівників перейшли із офісів за домашні комп’ютери, змінивши офісні костюми на домашні зручні речі. Для деяких спеціалістів подібний формат зайнятості не став чимось дивним, адже багато спеціальностей зараз дозволяє заробляти гроші, не виходячи із дому.

Як знайти віддалену роботу?

Ще до початку пандемії чимало спеціалістів працювали в режимі онлайн – без фізичного офісу або без необхідності з’являтися там. Багатьом це дозволяло поєднувати навчання та роботу, необхідність доглядати за дітьми і т.п. Деякі люди просто не хочуть витрачати час на дорогу до офісу, не мають бажання працювати в колективі, хочуть мати більш вільний графік. Все це спонукає до пошуку вакансій, які б дозволяли облаштувати домашній офіс та самому планувати робочий день.

Перший і найбільш очевидний спосіб знайти таку роботу – це сайти з вакансіями. Потрібно обрати категорію «віддалена робота», як це можна зробити на Layboard, або «часткова зайнятість» чи «дистанційна робота». У даній категорії ви побачите пропозиції від різних компаній. Зазвичай віддалено шукають таких спеціалістів, як:

  • SMM;

  • SEO;

  • копірайтер;

  • контент-менеджер;

  • бухгалтер;

  • маркетолог;

  • автор наукових робіт.

І це не повний перелік. Якщо для виконання завдань потрібен лише ПК та доступ до Інтернету – такому працівнику не обов’язково їхати в офіс. Достатньо бути на зв’язку із керівником та іншими членами команди за допомогою месенджерів чи Скайпу.

Ще одна можливість працювати віддалено – це піти на фріланс. Тоді спеціаліст не прив’язаний до конкретної компанії та графіку її роботи. Але це також значить, що й заробіток буде залежати виключно від того, який обсяг завдань ви виконаєте. Багатьом даний формат підходить, адже дозволяє більше часу приділяти власним справам. Хоча й бувають періоди, коли через великий обсяг замовлень доводиться працювати без вихідних.

Шукаючи віддалену роботу, звертайте увагу на те, де саме розміщена вакансія. Це повинен бути саме сайт із працевлаштування, а не об’ява в соцмережах чи реклама на сторонньому сайті. Якщо потенційний роботодавець пропонує виконати тестове завдання – це нормально. Але, якщо просить наперед оплатити якісь «курси підвищення кваліфікації» чи «стажування», це привід відмовитися від подальшого спілкування. за даними Inkorr, Шахраї – зовсім не рідкість у сфері віддаленого працевлаштування, томі слід бути обачним.


 

23 лютого 2023 о 10:49 | 16,816 переглядів
Також читайте статті про проект:    1. Сайт для школи     2. Електронні щоденники та журнали