Телевізори KIVI: особливості, переваги, недоліки, популярні моделі

В останні роки на українському ринку телевізорів у брендів Hisense, LG, Samsung з’явився доволі цікавий та перспективний конкурент – компанія KIVI. Компанія тричі отримувала винагороду «Вибір року» у 2019-2021 роках. Її продукція має суттєвий попит. Асортимент телевізорів бренду, з яким наочно можна ознайомитись на сайті https://comfy.ua/flat-tvs/brand__kivi/, здатен задовольнити потреби більшості споживачів. Причин популярності продукції компанії декілька і це не тільки бюджетна ціна.

Телевізори KIVI: особливості, переваги, недоліки, популярні моделі

Невеликий екскурс в історію KIVI

У порівнянні з іншими представниками ринку телевізорів, КІВІ – це доволі молодий бренд. Компанія була заснована у 2016 році в Нідерландах. Сьогодні представництва виробника є у багатьох країнах Євразії.

KIVI використовує комплектуючі відомих виробників з Тайваню, Японії, Китаю, займається розвитком власних технологій. Основні потужності по збірці телевізорів знаходяться у Китаї та Кореї, але є й регіональні заводи.

З 2020 року бренд став сертифікованим партнером Netflix та Google. У 2021 році компанія випустила лінійку телевізорів з фірмовим додатком КІВІ Медіа та звуковою системою, створеною разом з JVC Kenwood.

Що таке додаток КІВІ Медіа?

Довгий час бренд критикували за відсутність просунутого програмного забезпечення. Компанія врахувала усі недоліки перших моделей телевізорів, оновила софт до Google Android TV та створила додаток КІВІ Медіа. Він дозволяє покупцеві насолоджуватись контентом одразу після розпаковки та підключення до Інтернету.

У додатку доступні:

• безкоштовні телевізійні канали для дорослих та дітей;

• великий вибір ігор – керувати можна за допомогою смартфону та геймпаду;

• домашній фітнес-тренер – власники телевізорів можуть переглядати десятки тренувальних програм, створених експертами.

• фільми, кліпи та ще багато іншого.

Телевізори компанії підтримують більшість додатків з Play Market.

Переваги та недоліки телевізорів КІВІ

Компанія виробляє телевізори у різних кольорах та з широким різноманіттям габаритів. Можна підібрати варіант для невеличкої кімнати чи організації справжнього домашнього кінотеатру. Асортимент включає моделі з зігнутими та пласкими екранами. Останні лінійки підтримують роздільну здатність 4К.

Інші переваги:

• якісні та довговічні матриці;

• підключення до цифрового телебачення без додаткового устаткування;

• офіційна гарантія в 3 роки;

• доступна цінова політика;

• багатий вибір портів.

Щодо недоліків, то перші моделі, як було названо вище, мали проблеми з програмним забезпеченням. Нарікання також викликав пульт керування, невеликий об’єм внутрішньої пам’яті. Але компанія швидко реагує на усі зауваження та робить кожну нову серію більш досконалою.

Наприклад, телевізори 2022 року отримали безшумну клавіатуру, чутливий мікрофон, швидкий доступ до YouTube, Netflix – достатньо натиснути одну клавішу. Серед інших цікавинок – зменшений рівень випромінювання у синьому спектрі, покращена картинка за рахунок технологій MEMC та Max Vivid.

Популярні моделі в України

Серед моделей, які користуються попитом в останні роки, виділяється 32-дюймовий телевізор 32H740LW. Він пропонує широкий кут огляду, LCD дисплей, вбудований цифровий тюнер. Телевізор відрізняється універсальністю, підходить для кухні, спільної кімнати. Модель дозволяє підключати цифрову камеру, зовнішні накопичувачі, смартфони та планшети. Максимальна роздільна здатність – FHD. Цікавими також виглядають моделі - 50U740LB, 40F550NB.

Телевізори КІВІ – це приваблива та доступна за ціною альтернатива більш розкрученим брендам.

17 лютого 2023 о 09:03 | Оновлено 17 лютого 2023 о 09:04 | 505 переглядів