Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман

В останні роки А-серія від Самсунг залишає приємні враження. Минула модель А52 стала справжнім хітом не тільки на українському ринку, а й у світі загалом. Чи зможе А53 повторити успіх? У смартфона для цього є все необхідне.

В останні роки А-серія від Самсунг залишає приємні враження. Минула модель А52 стала справжнім хітом не тільки на українському ринку, а й у світі загалом. Чи зможе А53 повторити успіх? У смартфона для цього є все необхідне.

смартфон Самсунг А53

Концептуально різниця між А52 та Самсунг А 53 мінімальна. Той же захист від вологи по стандарту IP67 та квадрокамера. Серед нових деталей – збільшена частота дисплею, новий процесор власного виробництва. Смартфон з коробки має оболонку OUI 4.1 та Android 12. У майбутньому планується оновлення мінімум до Android 13.

Ергономічність та дизайн

А53 зберіг впізнавану зовнішність:

  • виріз під фронтальну камеру;
  • квадромодуль зі схованою четвертою камерою;
  • міцний пластиковий корпус з матового пластику.

Від попередника смартфон відрізняється «фігурою» – пристрій став тоншим на 0,3 мм, а корисна площа екрану збільшилась на 1,3 %. Мінімалістичний дизайн моделі досі актуальний. Невеликим розчаруванням виглядає відсутність міні-джеку. Слухати музику можна за допомогою адаптеру, чи бездротових навушників.

Сканер відбитків пальців традиційно для Самсунг схований під екраном. Сенсор добре реагує на сухі пальці, знаходиться в адекватному місці. У якості альтернативи доступу наявна система розпізнавання обличчя.

Екран та звучання

За характеристиками дисплей А53 збігається з минулими версіями, але збільшилась тільки частота оновлення – до 120 Гц. Налаштування частоти автоматичне, користувач може задати тільки нижню межу. Смартфоном зручно користуватись навіть у сонячний день – вся інформація з дисплею легко зчитується.

Звучить А53 на рівне А52. Пристрій підтримує Dolby Atmos, стереопару – у якості другого динаміку використовується розмовний.

Продуктивність та зв’язок

Самсунг А53 працює на процесорі Exynos 1280 (лінійка середнього класу) з 8 ядрами та графічним модулем Mali-G68. Він здатен запустити усі ігри з Play Market. Тротлінг під навантаженнями помірний. Середній показник продуктивності на рівні 165 GIPS.

A53 випускається з 4, 8 Гб оперативної пам’яті та 128, 256 Гб вбудованої. На вибір доступні різні комбінації. Розширити пам’яті можна за допомогою MicroSD. Смартфон підтримує усі сучасні стандарти зв’язку.

Модель працює від акумулятора 5000 мАг. Повного заряду вистачає на цілий день активного користування.

Камери Самсунг А53

Смартфон пропонує 4 камери – дві відповідають за кути огляду, одна – за розмиття заднього фону, остання – за макрофотографію. Основний модуль має фазовий фокус, оптичну стабілізацію та роздільну здатність 64 МП. Друга камера на 12 МП дає кут огляду 123 градуси у режимі «Пейзаж».

У порівнянні з А52 версія А53 отримала не тільки нові модулі, а й програмні методи обробки. Якість фотографій та відео не викликає нарікань, одна з кращих у своєму сегменті.

Самсунг А53 – це гарна пропозиція на ринку з захистом від вологи, стильним дизайном, оптичною системою стабілізації за запасом оновлень мінімум на 2-3 роки.

23 грудня 2022 о 09:00 | Оновлено 23 грудня 2022 о 11:16 | 63,453 перегляда
Також читайте статті про проект:    1. Сайт для школи     2. Електронні щоденники та журнали