Вітаємо з Днем знань!

Вітаємо з Днем знань і початком нового навчального року! Даруємо знижки на розширений пакет послуг електронного щоденника!

Шановні друзі

Вітаємо вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості та оптимізму, добробуту  і натхнення!

P.S. Літо закінчується, час готуватись до нового навчального року!

До свята команда проекту «E-schools» дарує знижки на розширений пакет послуг електронного щоденника:

10% – при оплаті за півріччя (це становитиме 216 грн.);

20% – при оплаті за рік (це становитиме 320 грн.);

50% – при оплаті за всіх учнів класу (це становитиме 200 грн на рік за одного учня);

70% – при оплаті за всіх учнів школи (це становитиме 120 грн на рік за одного учня).

При наявності додаткових можливостей електронного щоденника дітям буде набагато зручніше навчатись, а батькам та вчителям – організовувати їх навчання, навіть під час запровадження карантинних обмежень у закладі освіти.

Детальніше про Розширений пакет послуг за посиланням: https://e-schools.info/parents-service

Як і де оплачувати послугу

27 серпня 2021 о 11:50 | Оновлено 24 липня 2022 о 07:26 | 95,734 перегляда