Підписано меморандум з Мінцифрою!

Проєкт E-schools у межах національного проєкту Дія.Цифрова освіта поширюватиме навчальні матеріали з цифрової грамотності для школярів та вчителів.

Міністерство цифрової трансформації України та E-schools у межах національного проєкту Дія.Цифрова освіта поширюватимуть інформацію про використання цифрових технологій в освіті, просуватимуть навчальні матеріали з цифрової грамотності для школярів та вчителів, протидії кібербулінгу, відомості про онлайн-сервіси державних послуг.
Для цього Мінцифра підписала меморандум із громадською організацією «Розумне місто та екосистема».

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що в планах — спільно інформувати та залучати керівників органів місцевого самоврядування, працівників органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, педагогічних працівників до створення сучасного освітнього середовища.

Віце-президент з освітніх проєктів громадської організації «Розумне місто та екосистема» Ігор Титаренко зазначив, що потужні кроки з цифровізації всіх напрямків життя нашої держави, які успішно здійснює Міністерство цифрової трансформації, мають ефективно доноситись до великої аудиторії зацікавлених осіб. На сторінках порталу e-schools.info, на якому зареєстровано понад 4000 закладів освіти України, розпочато серію публікацій про розроблені Мінцифрою освітні проєкти та цифрові сервіси, які спрямовані на полегшення життя наших громадян.

Новина на сайті Міністерства цифрової трансформації.

6 травня 2021 о 18:37 | Refreshed 6 травня 2021 о 18:39 | 141,834 view
Also read articles about the project:    1. Site for school     2. Electronic diaries and class registers